До майките на 2 деца! По-рано или по-късно родихте ІІрия път?

  • 3 179
  • 88
Знам, че всяка бременност е индивидуална, знам че няма две еднакви раждания,но.....  стоя и си броя дните до термина и смятам ли смятам кога ще деня "Х"  Rolling EyesКак беше при вас? Коя бременност продължи повече? Първата или втората?
Ще се радвам да споделите!
Виж целия пост
# 1
Втората преносих с 1 седмица, а  с първата родих на термина!
Виж целия пост
# 2
Еднакво горе-долу носих двете деца.Първото почна да се ражда точно 10 дена преди термина,беше определен за 17-ти,а тя си роди на 7-ми.Второто е планово секцио и една тъпа лекарка,която хем искаше да ме вмести в графика си,хем да излезе в отпуска,ме убеди да го направим по рано.Термина беше за 20-ти,родих на 8-ми.Но това май не се брои,защото не е естествено раждане newsm78
Виж целия пост
# 3
Първата преносих 1седмица
Виж целия пост
# 4
И двете си деца ги родих точно 1 седмица по рано.
Виж целия пост
# 5
Първото преносих 5 дни , второто се роди 5 дни по рано .
Виж целия пост
# 6
И двамата са родени точно 6 дни преди термин.
Виж целия пост
# 7
Първия път родих точно на термина,а втория преносих 2 дни
Виж целия пост
# 8
Дияна родих доста преди термин. Алекс родих още по-рано.
Виж целия пост
# 9
Първата родих в 38 г.с. Втората - в 39 г.с., но с втората бях на лекарства за задържане до последно и незнам дали се брои, защото ако не бяха те, щях да родя в 23 г.с.  newsm78

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
Първото родих 11 дни по-рано, второто 13 дни.
Виж целия пост
# 11
Вторият път родих точно на термин. Мислех си, че ще е по-рано, но не Naughty. Съветвам те и теб да не се самонавиваш, че ще ти се овиди до края Peace.
Виж целия пост
# 12
Вторият път родих по - късно.
Виж целия пост
# 13
Втория път родих почти месец по-рано. Но и ежедневието ми беше много натоварено, на това го отдавам.
Първия път родих ден преди термина.
Виж целия пост
# 14
Големия се роди ден след термин,а малкия-седмица по-рано.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия