Подаръци за сватба

  • 8 112
  • 75
Здравейте на всички! Тази година ми предстои да ходя на сватба, не на 1, а на цели 3. От сега започваме да се чудим с моят приятел какви подаръци да направим Thinking. Всичките кандидат младоженци не обичат стандартните неща като тенджери, тигани......и всички там уреди и пособия за дома. На всичкото отгоре работим в сферата на туризма и ни е писнало от хотели и екскурзии и почивки също не са кой знае какъв вариант. Ще съм благодарна за вашите идеи...  bouquet

Виж целия пост
# 1
И аз съм на сватба след две седмици, хората са много готини и симпатични. Мисля да заложа на нещо красиво за дома, защото скоро ще са новодомци. Някоя красива и нестандартна купа за маса или просто нещо за украса, има доста такива интересни неща в Дженезис примерно. Скъпички са, но щом можеш да си позволиш да купиш екскурзия, една дизайнерска купа няма да ти дойде свръх Wink
Виж целия пост
# 2
Пари  Peace
Виж целия пост
# 3
В такъв случай пари. Макар че парите от нашата сватба ги изхарчихме след това не за каквото трябва
Виж целия пост
# 4
Портрет на младоженците  Peace, картина, животинче- чинчила, папагалче,кученце  - в случай , че и двамата обичат, де, черна техника... newsm78 Друго не се сещам
Виж целия пост
# 5
Най-добре е да ги попитате от какво имат нужда,за да не се налага да подарявате ненужни подаръци.Едни наши приятели направо си ни казаха,че имат нужда от пари защото искат да си купят кола.
Виж целия пост
# 6
Аз давам пари в плик. Подаръци отдавна не купувам.
Виж целия пост
# 7
 пари в плик или някоя красива картина,статуетка и т.н.
Виж целия пост
# 8
Пари и дребен сувенир.
Виж целия пост
# 9
Ако не са млади двойки и живеят отдавна заедно - пари или ги питай какво искат. Може да имат нужда от нещо съвсем конкретно. Нашата сватба беше преди няколко месеца и бяхме казали, че предпочитаме пари. Имаме си всичко. От тези, които не спазиха молбата, имам големи кутии със сервизи, вази, картини, които се чудя къде да сложа.
Виж целия пост
# 10
Пари!
Още умирам от срам, на сватба на приятели подарихме комплект тенджери и тигани купени от Метро.В заветния момент, когато младоженците тръгнаха да събират парата съпружието отиде да остави тенджерките до комплект олекотени завивки гордо опаковани в прозрачен целуфан.То всъщност от 200 човека сватба само ние бяхме с веществен подарък.Другите си даваха пари.
Виж целия пост
# 11
Най-добре е пари в плик  Simple Smile
Но ако държиш да е подарък,аз лично подарих на мои близки приятели сватбена кошница с шампанско,плюс кристал с гравирани имената им...те бяха очаровани,и не само за пред мен   Sunglasses
Виж целия пост
# 12
всеки 1 ,който се е женил и е затрупал дома си,този на майка си и половината рода с "прекрасни подаръци" според вижданията на гостите(може и наистина да са такива но да нямаш нужда от тях,да нямаш подходящо място или да не ти са връзват на интериора) ще ти отговори,че най-добрия подарък е ПАРИ,по-добре 20лв,отколкото сервиз  Naughty
Букета за булката е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН,апартамента ми беше като райска градина 2 седмици  bowuu
Виж целия пост
# 13
Пари и красив букет. Особено, ако преди това са живели в общ дом, едва ли имат нужда от кой зннае какво.
Виж целия пост
# 14
Плик с пари или нещо, което са казали, че искат, след като предварително съм ги попитала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия