Курсове за красота в Бургас

  • 4 326
  • 12
Здравейте всички вие,които работите или имате желание да работите в сверата на красотата.Аз съм на 26г и съм от втория тип.Винаги съм се вълнувала от услугите свързани с женската красота и винаги тайно съм си мечтала да се занимавам с това професионално.Дано не е късно за моята възраст,но реших да изкарам курс.Проблема е че ми е малко трудно да реша какъв-фриз,козметика,маникюр,масаж,грим.Всички ми звучат добре.Другия проблем е че в Бургас незнам къде има добри курсове.
Виж целия пост
# 1
Здравей,първо-това,че си на 26 години няма никакво значение щом имаш желание.Даже ми стана смешно като прочетох това твое изречение  Laughing...Че те хората на 40 и повече стават студенти и смятай на колко стават докато завършат,а ти искаш да изкараш един курс за 2-3 месеца и се притесняваш,че си стара  Joy.Сега сериозно-в Бургас на улица Трайко Китанчев ..23...мисля,че беше, има такъв козметичен център където се провеждат курсове на обучение за фризьори,маникюристки,масажистки,козметички и т.н.Аз изкарах там курс по масажи,но това беше преди около 5 години.Би трябвало още да си въри обучението.Щом си от Бургас нищо не ти пречи да отидеш и да видиш за какво става въпрос на място.Когато аз карах курсовете платих около 200-300 лв не помня точно,но сега естествено ще са поскъпнали,както и всичко останало.Успех и...побързай,все пак си на 26,времето тече  Joy
Виж целия пост
# 2
В Бургас на ул. Хан Аспарух 32, скоро видях че има такъв център за обучение, не знам на какви цени обучават.
Виж целия пост
# 3
Училище за Фризьори има и в Лазур, на ул.Батак, в този район:
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=b8079b5caf11bb83b13e10976258e … &initsearch=1
В една нова кооперация на партерния етаж, до нея има Фризьорски салон  Peace
Лични впечатления за съжаление не мога да дам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
D&G,може ли да ми дадеш инфо за курсовете за масажи.Сега работиш ли като масажист?Доходоносна ли е тази професия?Аз и за това се бях запалила,но ми казаха че работата е тежка и има много болести по ръцете...
Виж целия пост
# 5
не мога да ти кажа къде да идеш,но мога да те посъветвам къде НЕ. Аз по едно време много се чудех къде да изкарам курс за маникюр,и накрая къде,къде..в хотел Космос..Не само маникюра куцаше ами и гримьорските курсове (доколкото успях да видя)..И така,сега си блъскам главата hahaha
Виж целия пост
# 6
Да ти кажа и аз се бях запътила натам,но от форумите прочетох доста неприятни неща.Как всички курсове се водили от един човек,как не обяснявали като хората...и др. и май се отказах за там.Какво се случи с теб,защо не си доволна?
Виж целия пост
# 7
ами наистина всичко се води от един човек..с мен стана така: курса започна на 9 юни,трябваше да продължи месец..започна много добре,но в един момент дойде време за практика..на първата практика отивам аз с момиче върху което да се упражнявам и тя като ме видя че си водя човек каза "Аа супер намерила си си модел,ами влизайте и почвай".. И аз Shocked Ама какво да почвам, как да почвам #Crazy И така си изкарах цяяяло лято..И всичко което съм направила е на своя глава..Показа ми точно 2 декорации от нааай-най-малоумните..и накрая ми даде една калпава диплома наподобяваща тези които ни даваха след 7ми клас ooooh!
Какво да ти кажа..направо бях потресена smile3511
Виж целия пост
# 8
И аз чух за същите неща.И сега работиш ли?Записа ли някъде другаде курс?Чувала ли си нещо за курсовете във "Визия" или "Тито"?
Виж целия пост
# 9
ами не,в момента работя друго тъй като ми предстои кандидатстване
но ако реша да карам друг, то ще е или в пловдив или варна..повече такива на никой неизвестни няма да се престраша hahaha все пак имах си претенции (и все още имам де) че се справям добре най-малко с декорации..та да слушам неща като "Ау браво много хубаво" за 2 размазани капки Crossing Arms
а за тези не съм чувала нищо
Виж целия пост
# 10
D&G,може ли да ми дадеш инфо за курсовете за масажи.Сега работиш ли като масажист?Доходоносна ли е тази професия?Аз и за това се бях запалила,но ми казаха че работата е тежка и има много болести по ръцете...
Съжалявам,че отговарям с такова закъснение  Embarassed,но чак сега видях.По въпросите ти:Не,не работя това,дали е доходоносна работа зависи от много неща-дали работиш за себе си или за друг,къде работиш,с българи или чужденци работиш и т.н.Когато изкарах курса преподавателката ме пита дали искам да работя защото може да ми уреди работа в курортите по българското черноморие или в турските курорти(Анталия,Кушадасъ) и т.н.,но аз отказах . Изморителна работа е-спор няма,натоварва изключително много ръцете и не е за всеки.
Виж целия пост
# 11
Мерси за отговора..Би ли ми казала името на този салон,където си карала курса,на Тр Китанчев или тел?
Виж целия пост
# 12
ТИТО СА НОВИ И ДОКОЛКОТО ЗНАМ ИМАТ РАЗНООБРАЗНИ КУРСОВЕ.МОЯ ПРИЯТЕЛКА ИЗКАРА КУРС ЗА МАНИКЮР И Е МНОГО ДОВОЛНА.СЕГА РАБОТИ И ПРОДЪЛЖАВАТ ДА И ПОМАГАТ КОГАТО ИМА ПРОБЛЕМ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия