Ориентирайте ме в цените на мокетите

  • 14 916
  • 9
Давам един апартамент под наем и искам да го освежа. В две от спалните има мокет - гаден и стар. Чудя се дали да ошляпам отгоре ламинат, или да сложа пак мокет. Всичко зависи от цената. Обаче във всички сайтове на фирми, които предлагат мокет, не се споменават цени. Изобщо нямам представа за какви пари иде реч. А чак в понеделник ще мога да пообиколя и да разгледам.
Виж целия пост
# 1
Не те съветвам да слагаш ламинат върху мокета, защото отдолу ще е такава гадост, че ти е бедна фантазията...Преди ремонта и ние бяхме с мокет, слаган още при строежа на апартамента... Такава гнус трудно се описва - трудно се маха, ама ако видиш какво чудо е под мокета....Цени не знам, но тая седмица ходих до практикер, имаше прИмоция на някакви съвсем евтини ламинати от сорта на 5-6 лв. на кв. м.
Виж целия пост
# 2
На ламинатите им знам цените.
И точно, защото не знам каква гадост ще изскочи изпод мокета, а и той е лепен, май ще предпочета ламинат. В едната спалня направихме така - върху мокета сложихме ламинат, с който запечатахме каквото и да е имало отдолу.
Ако сложа мокет, и той ще е върху стария. Изобщо не ми се влиза в ремонти.
Виж целия пост
# 3
Ламинатът е много по-добър избор, дори да дойде малко по-скъпо. Даже май ще можеш да вдигнеш малко наема, ако апартаментът изглежда по-добре. Peace
Виж целия пост
# 4
Цените на мокетите започват от  6-7-8лв. до към 20лв. това е инфо от преди година и половина.
Ние преди бяхме с мокет, но като дойдоха майсторите да слагат ламината, ни казаха да махнем мокета /бяхме решили в/у мокета да сложим ламината/ изтъкнаха причини ама не помня вече отдавна беше.
Виж целия пост
# 5
Да, мокетите започват от 5-6лв. до 25-30. Обаче тези, най- евтините, са трагични- тънки, рехави, твърди. Не знам за какво биха могли да се ползват успешно.
За мен, по- лесния избор е точно ламинат върху мокета, много главоболия ще си спестиш, а и ще стои по- добре.
Виж целия пост
# 6
помисли наистина за вариант ламинат! Мокетът е много коварно нещо!
Виж целия пост
# 7
Знам, че е коварно нещо мокетът! Наслугувах му се четири години, докато живяхме в този апартамент. В детската стая сложихме ламинат върху мокета направо и, въпреки че майсторите ме убеждаваха, че ще поддава, се получи добре. А другите две стаи с по-малки и там ще стане още по-стабилно. Просто си мислех, че мога да мина по-тънко. Защото, ако сложа ламинат, едва ли ще си избера от най-евтиния. Дори и за под наем, не бих пренебрегнала собствения си вкус. А пусто, все на по-скъпичките налитам.
Виж целия пост
# 8
Паркета е към 200лв  за една голяма стая, а мокета към 80 - 90лв.  Към 12 - 13 лв е квадрата в Практикер Thinking (на мокета това), а за ламината зависи от фирмата. Но по-евтино ще ти излезне мокета, пък и наистина много освежава. Peace
Виж целия пост
# 9
Аз на твое място бих сложила ламината отгоре! Peace
И без това ще го давате под наем, защо са ти излишни главоболия?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия