До майките на четвъртокласници - как преценявате учителката на детето си?

  • 3 387
  • 20
Здравейте,
дъщеря ми ще бъде първи клас наесен. С други думи, ще й преподава някоя от учителките на вашите деца. Тъй като тепърва ни предстои да избираме училище, моля за вашето мнение - вие познавате тези учители от четири години, аз бих могла да ги видя за една кратка среща, която не винаги е показателна.
Сигурна съм, че и на други родители с деца в предучилищна възраст ще им бъде полезно да чуят мненията ви.
Моля ви, посочвайте в кое училище е детето (и кой квартал).
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Анда, благодаря за хубавата тема!
Дано се включат повече майчета на четвъртокласници!
Аз лично чакам мнения за 22-ро,София!
Виж целия пост
# 2
А аз - за 41-во?
Виж целия пост
# 3
За 95-то г-жа Терзиева Peace
Виж целия пост
# 4
Анда благодаря за темата!  bouquet
Аз се интересувам от учителките на четвъртокласниците в 134 СОУ и 48 ОУ.
Виж целия пост
# 5
Анда  bouquet
Ще се радвам ако се включат и майки от Варна. Аз лично се интересувам от Руското и Найден Геров.
Виж целия пост
# 6
Анда, много полезна тема!  bouquet Аз се интересувам за 32- ро и 18- то училище, ако изобщо имам шанс за избор на учител де. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
г-жа Йовчева, 129 -то училище. Страхотна е.
Виж целия пост
# 8
Здравейте.ползвам темата за да помоля Пловдивчанки,чиито деца са в 4-ти клас в Соу Д.Матевски ,да ми кажете впечатления за учителките ,които сега водят децата ви.
 Тази година моят син е зайче.Ще е в първи клас на есен и съцето ми трепери от притеснение-нормално е ,знам.
Но моля ви да споделите мнение за учителки:)
Благодаря Simple Smile)
Виж целия пост
# 9
И аз да си питам за учителките в Младост - 125то, 81во?
Виж целия пост
# 10
Има ли някой отзиви за учителките в 6-то училище, които сега -2009 ще водят първи клас? Парашкевова и Миланова се казват?
А за 41-во училище - Теодора Даскалова и Стойкова (Елена или Димитрина не разбрах)?
Много ще съм благодарна за всякакви коментари....
Виж целия пост
# 11
Здравейте, мами! Страхотна тема. Моля ви, за мнение за учителка в 20 ОУ  Praynig
Виж целия пост
# 12
Моята дъщеря е 4 клас в 41 ОУ. Аз все още си спомянм колко много ми се искаше да получа информация предварително от някъде, било тя добра или лоша. Затова ще споделя нашите впечатления с вас. В 41 се учи сериозно, базата е много добра, въпреки че сградарта е на 120 години, навсякъде е чисто, особено в тоалетните, има стол (които ни е не сме ползвали) и бюфет, към училището има разлини школи и допълнителни занията. Сатите са чисти, светли и топли, дограмата е нова. Занималянта е безплатана само в 1 клас, но при нас беше г-н Илиев, а той не си даваше много зор и аз не съм особено довола. Ръководството е отговорно, но мисля, че вече г-жа Кожухарова  не е директор, а беше страхотна. А относно госпожите според дъщеря ми и трите госпожи, които сега водят 4 клас са добри, но Прахова и Даскалова много викат, Стойкова е по-спокойна. Организират се вътрешноучилищни турнири и състезания. Като цяло ние сме доволни.
Виж целия пост
# 13
Има ли някой отзиви за учителките в 6-то училище, които сега -2009 ще водят първи клас? Парашкевова и Миланова се казват?
А за 41-во училище - Теодора Даскалова и Стойкова (Елена или Димитрина не разбрах)?
Много ще съм благодарна за всякакви коментари....
Парашкевова е добра- дете на приятелка бе при нея! А децата на самата учителка са свестни и добри, което показва, че е добър педагог! Тя има близначка- учителка в същото у-ще. И тя е добра!
Успех!
Виж целия пост
# 14
Здравейте! Дъщеря ми е 4 клас в 32 СОУ. Нашата учителка, Стойкова, е нова, нямам никакви впечатления от нея. Но другите учители от випуска горе-долу ги познавам. Светозарова е много строга и изобщо странна, не ви я препоръчвам, отзивите от Николов не са особено добри, останалите са добри. Като цяло, подготовката в 32-ро е на добро ниво. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия