Купували ли сте си мъжки дрешки?

  • 1 739
  • 22
Еййй писна ми от тия парцаляци по магазините (особено в МОЛовете).  Купих си два мъжки пуловера миналата седмица, дамските бяха на съседния щанд. Купувала съм си и дънки с копчета и анцуг..  Така се изкушавам и мъжка риза да си взема.. Защо мъжките дрехи са по-качествени от дамските? Вие имате ли нещо мъжко?
Виж целия пост
# 1
тц  Naughty  нямам
Виж целия пост
# 2
Да, един-два пуловера и чифт дънки. За друго сега не се сещам.
Някога имах приятел, с когото си разменяхме дрехите - той носеше мои потници и дънкови якета, а аз харесвах как ми стоят дънките му. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Нямам нищо, защото съм дребна и слаба, едва и ще ми стоят добре. Аз се заглеждам в коланите, много ми харесват.
Виж целия пост
# 4
Преди време паланджосах (разбирайте "свих си") един колан на мъжа ми и доскоро си го носех с дънките, но Пижо мамин му видя сметката. Ми не обичам лигави историйки с кабзички, лакчета и финтифлюшки, обичам класически кожен колан с нормално голяма катарама.
Виж целия пост
# 5
Ааа и аз имам коланчета. Ама ги избирам по-фини, не от тия баш дебелите с грубите катарами.
Ама честно, така им завиждам на мъжовете за огромното разнообразие от ризи..
Виж целия пост
# 6
Ааа и аз имам коланчета. Ама ги избирам по-фини, не от тия баш дебелите с грубите катарами.
Ама честно, така им завиждам на мъжовете за огромното разнообразие от ризи..
Минзич, а наш колко е гот да се разхождаш по карирана мъжка риза из къщи, като ризата ти стига до над коленцата, все едно-рокле? Mr. Green (тва последното съм го правила, га бях с около 20 кг. по-слаба от сега)
Или пък с тениската на любимия да замениш в хотела забравената нощница. Кеффффф....
Виж целия пост
# 7
Аз си купих изчистена дълга черна риза, с два номера по-голяма и я пристягам в талията с колан. Продавачката много ми се чуди, обаче хич не стои зле.
Виж целия пост
# 8
Нямам мъжки дрехи, но когато бях бременна и качих 30 кг носих на мъжа ми дрехите.
Виж целия пост
# 9
Аз имах една спортна тениска, която си купих с голямо желание, но едно приятелче я хареса и му я подарих така че вече нямам нищо мъжко. Обаче ми харесват мъжките пуловери и колани, но са прекалено големи  newsm12
Виж целия пост
# 10
Имам мъжки дънки.
Виж целия пост
# 11
Ххехехех :> темата веднага ми напомня за:





(Шейн от "The L-word")
Един не-лош стил, който несъмнено отива на някои девойки. На мен лично обаче не би ми  Laughing та съответно и нямам никакви мъжки дрехи.
Виж целия пост
# 12
Харесвам ризи,пуловери,колани,но са малко големички. Rolling Eyes Иначе нямам проблем с намирането на дамкси дрехи,които да са ми по вкуса,така,че скоро едва ли ще прибегна до мъжките. Wink
Виж целия пост
# 13
Миналата година бях понапълняла мнооого за няколко месеца и понеже не влизах в най-големия номер дамски дънки, се наложи да си купя най-малкия номер от мъжките... не ми беше хич приятно и се радвам, че пак се върнах към дамската номерация.
Имам си и една ватирана блуза от тинейджърските години на половинката, която си нося за домашна.
Други мъжки дрехи май нямам...
Виж целия пост
# 14
Носела съм  горна дреха на мъжът ми,но никога не съм си купувала лично за мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия