Сексът и гърдите

  • 1 918
  • 32
Стана така, че докато в началото ми беше тъпо да кърмя, защото смятах, че гърдите са предимно сексуален обект, сега ги приемам само като "шишетата" на бебка!  Mr. Green Много ми е тъпо мъжът ми да ги докосва и изобщо... да ги включваме в секса, така да се каже...  Embarassed Wink Чудя се това дали ще премине след като спра да кърмя?!  newsm78 Чувствам се малко... ощетена в сексуално отношение, за мъжът ми да не говорим...  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 1
И аз съм така...... Sad
Виж целия пост
# 2
При нас пък е обратното - мъжът ми го е страх да ги пипне, все е дно са запазена територия за бебка  Rolling Eyes А ми е много мъчно, не е същото без тяхно участие  Wink
Виж целия пост
# 3
В началото и аз ги приемах само като "шишетата" на бебо и дори ми беше неприятно когато мъжа ми ги докосва. Но отмина, сега единственото, което ни притеснява е когато тече мляко от тях.
Виж целия пост
# 4
Нямаме такива проблеми. Кърменето си е кърмене, сексът си е секс - само понякога ако Борко се е хранил по-продължително време/вечер обикновено/са ми леко изтръпнали зърната и съответно мъжо внимава Wink
А мляко по време на секс никога не е текло, чак ме изумявате Confused
Виж целия пост
# 5
Нямаме такива проблеми. Кърменето си е кърмене, сексът си е секс
newsm10
Виж целия пост
# 6
Ами опитай се да не мислиш за кърмене, докато правиш секс и готово LaughingКогата си с бебето - нейни са, когато си с мъжа си - негови, през останалото време - твоя лична собственост JoyМайтапче....Но наистина проблемът е в главата ти, иначе усещанията от двете неща са коренно различни и мисля, че можеш да ги разграничиш достатъчно, за да няма цър-мър WinkНа мен пък вследствие на кърменето гърдите ми станаха особено чувствителни и с особено удоволствие ги включваме във физзарядката Mr. Green
Виж целия пост
# 7
А мляко по време на секс никога не е текло, чак ме изумявате Confused
При мен много често когато махна подплънките от сутиена и потича мляко, какво да се прави.

Но наистина проблемът е в главата ти, иначе усещанията от двете неща са коренно различни и мисля, че можеш да ги разграничиш достатъчно
Напълно вярно!  newsm10
Виж целия пост
# 8
И аз съм от тия, дето не смесват полезното с приятното  Wink, пък и гърдите ми не текат, та мъжът не се шашка...

Обаче Стройната фиданка беше разправяла преди време, че нейният даже включвал елемента с течащите гърди в любовната игра. Айде, да не влизам в подробности, че ще стане Клюкарник.

Зъхи, за третото ще си пушка!!!
Виж целия пост
# 9

Обаче Стройната фиданка беше разправяла преди време, че нейният даже включвал елемента с течащите гърди в любовната игра.

 Sick Sick SickСтройният фидан не е у ред Naughty
Виж целия пост
# 10
 Shocked А на мен проблемът ми беше, когато започнах да кърмя - имах чувството, че ще лудна!
Бях в родилния дом, а усещанията от кърменето ме изпращаха направо в леглото hahaha
Виж целия пост
# 11

Обаче Стройната фиданка беше разправяла преди време, че нейният даже включвал елемента с течащите гърди в любовната игра.

 Sick Sick SickСтройният фидан не е у ред Naughty
Ау, знаех си, че трябваше да си мълча...
Но поне да изясня недоразумението: Стройният фидан е брат й - известен още като Мура, МоРеНа и др. подобни и не е ангажиран с такива кръвосмесителни дейности. Пази боже!!!  Иде реч за законния й съпруг, немец и нерегистриран тук за щастие мъж в разцвета на силите си, който явно няма някои от нашите задръжки Embarassed
Виж целия пост
# 12
[Стройният фидан е брат й

 Joy Joy JoyМи аз мъжът й имах предвид JoyОтде да знам, че на брат й му викат Стройния фидан hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 13
Ами и аз като Белинда, като че ли ми станаха гърдите по-чувствителни, но никога не сме ги изключвали от акта Wink
Виж целия пост
# 14
При мен много често когато махна подплънките от сутиена и потича мляко, какво да се прави.

Ако сте под душа или във ваната, няма да му прави впе4атление  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия