пране

  • 1 840
  • 17
не знаех къде да сложа темата и я сложих тук... та въпроса ми е имам дрехи с които дъщеря ми ходи на балет и се търкаля по мръсната земя с тях. Ако ги сложа в пералнята с други дрехи има ли възможност при прането микробите да попаднат при останалите дрехи в пералнята и на колко градуса е добре да ги изпера
Виж целия пост
# 1
Да не искаш да кажеш, че дъщеря ти играе балет насред градското сметище?
Дори и залите за балет и спорт се почистват.

А като се изцапа на пясъчника в градинката какво правиш? Изваряваш й дрехите и ги поливаш с дезинфектанти ли?

По-спокойно го раздавай. Аз пера балетния екип заедно с други дрехи. Досега никой от семейството не е прихванал особено рядка и нелечима болест.
Виж целия пост
# 2
Аз не смесвам чорапи с дрехи по тая  причина.Все ме гони параноя за гъбички и всякакви гадни ''придобивки''.Ако пералнята позволява изпери ги само тях,но да не ги развалиш newsm78.Като не съм сигурна да не повредя нещо го търкам и на ръка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Да не искаш да кажеш, че дъщеря ти играе балет насред градското сметище?
Joy Joy
Ако пералнята позволява изпери ги само тях,но да не ги развалиш newsm78.Като не съм сигурна да не повредя нещо го търкам и на ръка Rolling Eyes
Peace
Виж целия пост
# 4
ами просто първо прекосяват залата с обувки докато отидат до там където ще се съблекат и за това, а пералните имат ли минимална тежест която могат да перат или няма значение
Виж целия пост
# 5
Моята е с електронна везна и макар и на 8 г може и два чорапа да врътна не е проблем.Не знам как стои въпроса при твоята.... питай мъжлето.
Виж целия пост
# 6
ами просто първо прекосяват залата с обувки докато отидат до там където ще се съблекат и за това, а пералните имат ли минимална тежест която могат да перат или няма значение
Всичките перални са различни.
Някои имат везни, други нямат.

Най- добре й изварявай екипа след всяка репетиция.
Ръцете- също.
...все пак пипа и пода, докато тренира, нали не играе с ръкавици? Wink
Виж целия пост
# 7
Пускай ги отделно като се притесняваш. Няма да й стане нищо на пералнята. Peace
Виж целия пост
# 8
Пускай ги отделно като се притесняваш. Няма да й стане нищо на пералнята. Peace
Peace
Виж целия пост
# 9
Изпери ги на ръка
Виж целия пост
# 10
А защо не ги занесеш на хим. чистене?
Прала ли си ги досега, да не ги развалиш  newsm78
Виж целия пост
# 11
Ако бях аз, щях да ги пусна на 40 градуса, заедно с другите, но щом това те притеснява - пери отделно на по-високи градуси, но дали  ще издържат?
Виж целия пост
# 12
Пъхам ги с останалата част от прането, пускам на 40 градуса като Никол, и отивам да видя - какви още интересни въпроси ще задават съфорумките Grinning.
Виж целия пост
# 13
пери на 90 градуса и слагай дезинфектант ...


п.с. преди време имаше една подобна тема пускана от мъж ... е изядоха го човека ...
Виж целия пост
# 14
Peace
Темата предчуствам, че ще стане много забавна. rotfImbo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия