Нормално ли е Т при никнене на зьби?

  • 1 941
  • 16
Ами това ми е вьпроса.Синьт ми е температура трети ден,ту вдига,ту качва.Няма никакви други симптими.Ходихме на лекар и тя е категорична,че  е от зьби.Прегледа го,чисти гьрди и гьрло,няма растройство или поврьщане.Венецьт му е много надут и побелял,явно е болезнен,не ми давам да пипна,а преди това все ме хапеше.
Виж целия пост
# 1
Да нормално е не се тревожи. Важното е да не вдига много висока температура, защото при никнене на зъби високата температура не е типична.
Виж целия пост
# 2
Ми снощи стигна до 39,веднага я свали,иньче кьм 38 понякога по-малко,понякога изобщо няма.
Много се отчаях вече Cry
Виж целия пост
# 3
Не, не е нормално. Температура от зъби не се вдига.
По време на зъбоникненето спада имунитета и най-баналният вирус може да повали детето.
Виж целия пост
# 4

По време на зъбоникненето спада имунитета и най-баналният вирус може да повали детето.
Това е вярно.  Peace
Виж целия пост
# 5
Ами нямаме никакви други симптоми.
Виж целия пост
# 6
Давай чай, повече фрешове и течности. Можеш да подсилиш с витамини. Дано да не се разболее бебчо!
Виж целия пост
# 7
Моите бебоци са на 1г. и до преди 1 седмица единия имаше 1 зъб, а другия 2. Сега им никнат едновременно по4 зъба, но не са вдигали температура. Станаха по-неспокойни и ревливи, постоянно пъхат ръце в устата. Явно при всяко дете е различно. Щом лекарката е казала, че е от зъбите се успокой.
Виж целия пост
# 8
Аз също смятам, че Т от зъби и то толкова висока не се вдига.
Алекс1 го е казала много точно! Peace
Виж целия пост
# 9
Ми незнам наистина дали е нормално или не,но да споделя Wink
На обяд вдигна Т и заспа,като стана видях,че си бьрка в устата,а преди това явно го болеше и не го правеше.
Дадох му да яде-изяде всичко(и това не го правеше сутринта и на обяд)
Като си подадох прьста го захапа и видях,че си имаме зьбче Laughing
Т вече няма,сега се надявам и да не вдига вече
Виж целия пост
# 10
Ее честито зъбче. Дано всичките ти притеснения са до тук! Hug
Виж целия пост
# 11
изследване на урина? симтоматиката е сходна.
Виж целия пост
# 12
изследване на урина? симтоматиката е сходна.
За какво имате предвид?
От както изби зьба вече няма температура,ако не вдигне по вече и няма други симптоми дали е необходимо?
Виж целия пост
# 13
Аз бих го направила, дори и после да се окаже, че е било излишно.
Просто не вярвам, че от зъби се вдига температура. Зъбоникненето е физиологичен процес и не би трябвало да създава дискомфорт на децата.
Виж целия пост
# 14
Ние имаме 7 зъба от които, 5 избиха с Т.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия