Коя марка АМ е най-"вкусна" и се понася добре от бебче на 3 месеца?

  • 5 315
  • 45
Здравейте мили майки, имам 1 въпрос към вас и се надявам да не е задаван вече. Проблемът ми е, че моята дъщеря (точно на 3 месеца) е изцяло кърмено бебе, но вече умората ми се събира в повече и ми се иска да я оставя на някой да я гледа. И двете баби имат тази възможност, но бебето просто отказва да яде адаптирано мляко. Всъщност до сега съм опитвала само с HA млека (NAN и Фризо - по съвет на лекарите около мен, не че имаме фамилна обремененост към алергии).Доколкото прочетох именно HA млеката са с по-неприятен вкус и не се харесват на бебетата. Може ли вие,които имате по-голям опит с AM да ми кажете кои млека са "вкусни",защото ми се иска поне веднъж в седмицата да мога да изляза, все пак и на бебенцето ми му трябва щастлива и спокойна мама! Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
И  на двете ми деца им давах Фризо.Ако детето е предразположено към някакъв вид алергии потърси съвет от педиатърката Ви. Иначе това млеко се приема добре. Много мои приятелки дават също от него.
Виж целия пост
# 2
Ами моето дете също беше кърмено, и когато почнах и да я дохранвам започнах с НАН ХА и дъщеря ми  го пиеше с голямо удоволствие. Познавам и други майки са давали млека ХА и никоя до сега не е казала, че е гадно на вкус  newsm78 се пак нали е АМ. Възможно е детето ти просто да не може да свикне още с вкуса на АМ.
Виж целия пост
# 3
По- добре изцеждай кърма и може да я съхраняваш замразена и когато потрябва я използваш.Бебе,което е само на кърма,едва ли веднъж седмично ще пропие АМ.Друго е,ако даваш добавка АМ след кърмене,тогава детето е свикнало с вкуса.
Виж целия пост
# 4
Inka091 зная, че може би ще го приема по-трудно, но това стана при нея изведнъж-последно на Нова Година две хранения и бяха АМ и нямахме проблеми, но сега тотално го отказва. Разбира се, че искам да давам изцедена кърма, но вече производството съвсем се е регулирало, пък и аз по принцип нямах излишък, сега ми стига колкото за бебчо...ами явно ще трябва да се примиря, благодаря ви все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 5
То всичко е индивидуално,пък и не е хубаво много да се сменят марките при малките бебчета.Дъщеря ми на 2-3 месеца премина през НАН,Нутрилон и се спряхме на Аптамил Комфорт.Аптамила си е гъсто и хубаво мляко,но дали бебчето ще го хареса? newsm78
Виж целия пост
# 6
Според моя опит (а ние сме пробвали почти всички млека, че нищо не щяха да ядат по едно време) най-охотно приемат хуманата. Не е най-качественото, но пък по-добре хумана отколкото нищо. Но вероятно си зависи и от вкуса на детето.
Виж целия пост
# 7
Ние сме на НАН ХА, като сме пили и НАН обикновеното, бебка не намира разлика. Не мисля, че това, че млякото е ХА, означава, че е с по-лош вкус. Просто си е до детенце. Всяко има различни предпочитания, пробвай обикновеното НАН и виж как ще е при вас Peace
Виж целия пост
# 8
Определено розовия хип е много сладък. Дъщеря ми яде Лактана Био+Хип.
Виж целия пост
# 9
Моето бебе не харесваше комбинацията кърма и ФРИЗО. Когато минахме само на НАН нямахме проблеми.
Виж целия пост
# 10
Опитай със Хипп ХА  Peace
Виж целия пост
# 11
Моите също смениха няколко млека от Нан (от него имахме проблем с изхождането), през Нутрилон ,та сега Аптамил комфорт......
Виж целия пост
# 12
Точно на три месеца след много умуване, четене, ровене из форумите и т.н избрах и сама смених млякото на бебка от Фризо НА на Хипп розов.При нас също беше по препоръка на педиатъра без да има защо-фамилна обремененост или някакъв друг проблем.С това мляко Фризо НА мога да кажа, че бебка не се чувстваше особено добре-трудно изхождане, огладняваше начесто и т.н.Розовият Хипп за мен е много добро мляко с пробиотици и вече дори сме на двойката.По-гъсто е, не мирише така гадно, както този фризолак и въобще нещата са ОК.Ако имаш някакви въпроси наслеща съм 
Виж целия пост
# 13
Розов Хип Peace
Виж целия пост
# 14
Peace  chef Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия