помогнете

  • 15 972
  • 207
Здравейте аз съм майка на три деца.Двете са момче на 7г.и момиче на 6г.,те ходят на градинка.Малкото ми бебее на 7месеца.Нямаме легло за бебчето.Спи при мен на спалнята.Нямаме възможност да му купим.Таткото го съкратиха преди месец.Сега делим стотинката за да можем да покриваме разходите си.Ако някой има възможност да ми помогне блАГОДАрЯ
Виж целия пост
# 1
Кажете ни малко повече? От къде сте? Къде живеете, в какво жилище? Осве леглото, от какво друго се нуждаете?
Виж целия пост
# 2
Живеем в собствено жилище,къща.3 стай с баня.Трудно ни е.Съкратиха мъжа ми,и работа няма при нас.Сега караме на моето майчинство и неговите обезщетения.Имаме нужда от дрешки,легълце.Имаме една неоправена стая,искаме да я направим детска,за големите дечица.Гледаме да не лишаваме дечицата от някой работи ,за храна става дума.От гр.Септември,Пазарджишко сме.Ако нещо друго ви интересува питайте.Сега на 28.01.голямото ми момче има рожден ден,но ние нямаме възможност да му купим торта.А той, с нетърпение чака деня.А аз незнам как да му кажа...
Виж целия пост
# 3
Прати ми адрес на ЛС, размери на децата.
Виж целия пост
# 4
И на мен размери, ако може.
Виж целия пост
# 5
И аз искам адреса на лични, благодаря.
Виж целия пост
# 6
Ако имаш възможност, може да пуснеш твоя апел за помощ и в тази Тема /аз вече пуснах в Темата им линк към твоята  Peace/:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=311236.0;all

или да се опиташ да се свържеш директно с:
 Яна Плачкова  - 0885 33 93 11
 Лилия Кондева/ 0887 499722
Те са представители на ДБМ /Фондация "Движение на Българските Майки" за Пазарджик/

Дано и те се включат и успеят да ви помогнат по някакъв начин  Hug
Виж целия пост
# 7
Ако имаш възможност, може да пуснеш твоя апел за помощ и в тази Тема /аз вече пуснах в Темата им линк към твоята  Peace/:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=311236.0;all

или да се опиташ да се свържеш директно с:
 Яна Плачкова  - 0885 33 93 11
 Лилия Кондева/ 0887 499722
Те са представители на ДБМ /Фондация "Движение на Българските Майки" за Пазарджик/

Дано и те се включат и успеят да ви помогнат по някакъв начин  Hug
     благодаря
Виж целия пост
# 8
емко08 , остави си телефона на лични на жената, която ти е писала - бобимин
или на мен.
Виж целия пост
# 9
От това, което разбрах - най-важно за хората сега е едно легълце за бебето - предполагам и сгъваема кошара с матрак ще им свърши работа и дрешки за децата.
Останалите неща - дано успеем да отидем до края на седмицата до Семпември.

Емко, моля, пиши тук децата по ред, ръст, години

Ако някой може да отиде до Септември - да пише Hug


Виж целия пост
# 10
Момичета, аз съм родена в Пазарджишко и родителите ми още живеят там, тези дни ще са при нас, в София, но казах на Емко, че имаме в къщата едно легло бебешко, което не използваме и дори майка и татко вчера са го разглобили и приготвили само, че ще бъдат там след 12-13 февруари и евентуално тогава ще може да се вземе леглото. Мога да изпратя от тук и някакви дрешки, но не разбрах бебето дали е момиче.
А днес големият син на Емко има рожден ден, доколкото разбрах и тя се притесняваше дали ще може да му приготви торта. Да им е здрав и само радост да им носи! А на мама и тати - по-малко грижи и повече късмет!
Виж целия пост
# 11
емко08 честит рожден ден на баткото. Приготвила съм нещо, но ще го пусна утре или в други ден.
Виж целия пост
# 12
Чух се с майката Антония
ще се опитам да изпратя торта/ един човек от там се съгласи да се опита Praynig/ до края на деня в детската градина на детето, защото днес е отишло без торта там.

Най-голяма нужда от дрехи имат големите деца:
Атанас и Стелиана - ръст 128 см.
Адрес - Равия го има може да ви го даде. Hug
Браво за леглото! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 13
И двете деца ли са с еднакъв ръст? От моя приятелка съм приготвила 2-3 дрешки за момиченцето.
Виж целия пост
# 14
ЩЕ ИМА ТОРТА!
Благодарности на г-н Даскалов и НИНА!  bouquet

Да и двете . Момичето е колкото момчето на ръст!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия