На кого кръстихте децата си?

  • 3 440
  • 88
Момичета, интересно ми е кое все още преобладава в БГ? - Кръщаването на децата на роднини, или имена, избрани произволно от родителите. И моля ви нека не се впускаме в спорове

Моите са Александра  и Камелия - произволно избрани Wink
Виж целия пост
# 1
Кръстихме я на кръстницата и,но не само за това името ми харесва страшно много.
Виж целия пост
# 2
На никой конкретно - просто избрахме имена които ни харесват!
Виж целия пост
# 3
На двамата си дядовци.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ни носи името на баща си  Peace
Виж целия пост
# 5
Кръстен е на себе си и на най-великия български цар!
Виж целия пост
# 6
На свекър ми
Виж целия пост
# 7
На двамата си дядовци.

И при нас така се получи Peace
Виж целия пост
# 8
Аз все още се чудя дали да кръщавам на някого.За момента смятам да е произволно име.
Виж целия пост
# 9
Ивета- на дядо си Иван и Анета- на баба си Донка.
Виж целия пост
# 10
здравейте! аз още нямам деца, но предстои да родя юни месец и с таткото сме решили ако е момче да го кръстим на свекъра /но името много ми харесваше още от преди да имам свекър!/, а ако е момиче съм избрала също хубаво женско име /малко има общо с това на баща ми, но в никакъв случай не е на него, просто много отдавна го харесвам!/. без да искам да засегна някого ще споделя, че не ми допада модата да се кръщават децата с имена от сапунени сериали или някакви чуждици, които изобщо не се връзват с бащиното и фамилно име след това, напр. Саманта Цветанова, Изабел Траянова или Пиер Иванов! на вас как ви звучи?!
Виж целия пост
# 11
На никого не сме я кръщавали, избрахме си името произволно. Казва се Бояна и много ми харесва името й.  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12
На баби и дядовци. Но не съм кръщавала по задължение, а защото така си решихме с мъжо Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
На свекър ми.И той е Петър.
Виж целия пост
# 14
Йоана е на свекърва ми Иванка. Синовете Христо и Йордан  - на двамата дядовци.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия