В ДГ да сме здрави, грипът да не ни нападне - 20 част

  • 8 782
  • 286
1 част, 2 част, 3 част, 4 част, 5 част, 6 част, 7 част, 8 част, 9 част, 10 част, 11 част, 12 част, 12 част, 13 част, 14 част, 15 част, 16 част, 17 част и 18 част, 19 част, а ето и списъка
Виж целия пост
# 1
Първа, цоп, без болести Praynig Hug
Виж целия пост
# 2
И последно без дечурлига ли ще е срещата, щото аз съм сама в събота и няма на кой да ги оставя.
Иначе в дон домат на Веслец е хубаво местенце  Peace
Виж целия пост
# 3
Този Дон Домат на Триадица и Веслец се пада зад ЦУМ, нали?
Аз гласувах.
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз тук и да покажете снимки.
Виж целия пост
# 5
Ей не съм първа, а толкова бързах - Дон Домат 3 се намира на следващата спирка след Халите на трмвай 20 и 22 посока Дондуков (близо е и пеша)
Виж целия пост
# 6
Аз гласувах за о!шипка, че ЦУМ ми е малко в тъча, но ако надделеят гласовете за там, ще дойда.

Дудинка, вземи ги децата. Няма нищо задължително, просто се разбрахме, че повечето предпочитаме без тях, за да успеем да се видим на спокойствое  Hug
Виж целия пост
# 7
Я ... то имало нова тема:)
Виж целия пост
# 8
simba гласуването душко до 31 си го пляснала, трябва до 28, 29-ти най-късно да сме се ориентирали къде ще е и моя Дон Домат го няма в анкетата.
Виж целия пост
# 9

дано Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Някои живеели в Красна Поляна Simple Smile
Виж целия пост
# 11
simba гласуването душко до 31 си го пляснала, трябва до 28, 29-ти най-късно да сме се ориентирали къде ще е и моя Дон Домат го няма в анкетата.

Ами опитах да го променя, ама не става, нещо не правя както трябва  Thinking
Виж целия пост
# 12
Хайде и аз тук Whistling
Виж целия пост
# 13
Нищо, не се коси - гласувах вече за Шипка, само че кой ще се натовари с запазването на маса????
Виж целия пост
# 14
dona_korleone, мислех че твоя дон домат е No2, сега мисля, че ства ясно за кой става дума. Но датата не мога да я сменя, за крайния срок  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия