Питане за клиника Токуда

  • 2 719
  • 3
Здравейте отново момичета! Искам да попитам за клиника Токуда,някой запознат ли е с лекарите и всичко останало там? Чух,че и там се прави лапароскопия,та ако някой е попадал там по един или друг въпрос,много моля да ми отговори какви са условията,изискванията и начините  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей,

аз съм запозната с лекарите там. Всички са много добри. Моята сестра работи в операционната, ако ти трябва нещо, питай.
Виж целия пост
# 2
Е сега ми стана супер неудобно,не за друго ами до сега четох твоята изтория и точно ти ми отговори....Не зная какво да кажа....На теб ти желая най-голямото щастие и късмет на света и Алекс да е най-голямата радост в живота ти! А относно Токуда,имам препоръки да направя евентуално там лапароскопията.Даже и не зная какво точно да те попитам..В сравнение с други случаи,моята явно не е нищо..
Виж целия пост
# 3
didiel

Благодаря ти за пожеланията. Позволявам си да ти отговоря, тъй като от 28.08 съм си всекидневно в Токуда и сме си станали като едно голямо семейство.
Аз ти казвам, че познавам екипа, който прави тези манипулации. Всички са много добри, базата е модерна, стаите са супер, ще си като у дома си, ако се наложи да пренощуваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия