Детски гастроентеролог - София

  • 2 330
  • 3
Здравейте! Пуснах търсачката, но не успях да намеря нищо по въпроса, затова пускам и отделна тема.. Моля, ако съм пропуснала нечие мнение в търсачката, да ме извините   bouquet

Та - то заглавието си казва - трябва ми гастроентеролог за моето бебче, много често почна да ми повръща на фонтан. Следобед сме при педиатърката, но си мисля, че ще ми каже да не се притеснявам.. Е, аз няма да се притеснявам ако отидем на специалист. Благодаря за препоръките!

А - няма значение дали е през касата или не.. Ако може и с координати ще е супер  Peace (може и на ЛС).
Виж целия пост
# 1
Здравейте, и аз търся добър гастроентеролог. Може ли някой да ми препоръча такъв и да ми даде координати? Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 2
В поликлиниката към педиатрията и в "Детско здраве" има детски гастроентеролози. Ние сме водили детето при доц.Юлия Ковачева в поликлиниката на педиатрията. Не е особено любезна, малко е особена, но си разбира от работата според мен.
Виж целия пост
# 3
Аз съм водила сина си при д-р Лазарова и съм доволна. Преди е работила в Института по педиатрия сега е в Токуда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия