Кога се прибират мъжете ви?

  • 8 303
  • 143
Закъсняват ли мъжете ви след работа или се връщат на време, а може би си идвате заедно? Споделете. Ще ми бъде любопитно. Моят мъж често закъснява и това е нещото, което ужасно ме дразни. Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Заедно! И натам и насам.Колата е обща, няма само един да се вози комфортно я! Пък и така й изпълваме капацитета и вредните емисий на глава от населението са по-малко.
Виж целия пост
# 2
Моят приятел си се прибира веднага след работа, ако ще закъснее се обажда предварително и споделя какво ще прави.
Виж целия пост
# 3
Веднага след работа се прибира,ако вероятно закъснее се обажда да каже WinkЗа мен се отнася същото,но в повечето случаи той идва да ме прибира,защото работя предимно само вечер.
Виж целия пост
# 4
Моят съпруг е със свободна професия и се прибира в зависимост от ангажиментите, рядко късно- след 20 ч.
Виж целия пост
# 5
Моят съпруг се прибира веднага след като свърши работа.Не излиза сам с приятели, винаги се прибира за да ни вземе и нас и след това всички заедно отиваме на заведение или по магазините. А обикновено приятелите си ги кани в къщи.
Виж целия пост
# 6
Работим заедно, тръгваме си заедно. Но ме оставя вкъщи и отива до градината да вземе детето, после се прибират.
Едно време баща ми винаги закъсняваше, подсъзнателно или баш си съзнателно търсех мъж, който няма да го прави Blush
Виж целия пост
# 7
Доста преди мен приключва работа.
Виж целия пост
# 8
Моя веднага след работа, някой път ми се иска да закъснее, ама няма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Работим с голяма разлика във времето. Когато е на работа, аз съм с колата и го карам. През седмицата се случва да пие бира с колеги за 1/2 - 1 час, аз нямам мерак и не ходя с него. Предупреждава, когато ще се забави, в нашето семейство излизането сам не е проблем - стига да не е за сметка на единия Simple Smile.
Виж целия пост
# 10
Моят се прибира нормално към 23:30.Професията му е свободна и зависи от клиентите си.Не ме дразни ни най-малко,защото бяхме колеги и преди детето и аз не се прибирах преди 20-21 часа.Сега гледам да му спестявам ангажиментите по дома,защото е преуморен.Уважавам много факта,че се разсипва от работа,за да ни осигури достойно съществуване.
Виж целия пост
# 11
Като всеки програмист често му се случваше да се заплесне в работа и да закъснее. Но откак се наложи да кара детето на градина и да го прибира няма шанс да закъснее.
Виж целия пост
# 12
През зимния сезон-преди мен. След работа взема детето от ясла и се прибира.
През лятото-след мен. Тогава имат повече работа и обикновено се прибира около 19.00.
Виж целия пост
# 13
Закъсняват ли мъжете ви след работа или се връщат на време, а може би си идвате заедно? Споделете. Ще ми бъде любопитно. Моят мъж често закъснява и това е нещото, което ужасно ме дразни. Как е при вас?

Ами понякога в 4 сутринта, понякога в полунощ  Joy зависи каква смяна е.
Сега извън рамките на шегата - професията му е такава, че работи на смени. Прибира се веднага щом се освободи.  Wink
Виж целия пост
# 14
Като всеки програмист често му се случваше да се заплесне в работа и да закъснее.
В такъв случай обикновенно закъсняваме заедно, защото работим заедно... просто го изчаквам да приключи. /малко гадничко защото така рядко му се отдава да ме изненада след работа  Sad/
Когато сме на отделни места (при клиент например) по-често се отплесва, но винаги ми се обажда като закъснява (или аз на него).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия