На пазар в Одрин

  • 157 498
  • 446
Някой знае ли кога става големия пазар за дрехи в Одрин?Аз чух ,че имало такъв или ако някой е ходил нека сподели!
Виж целия пост
# 1
аз искам да знам кога са намаленията и къде  newsm78,май в галерията имало сега ама не съм сигурна
Виж целия пост
# 2
незнам кога е пазара на дрехите, но знам че Персил-а е супер евтин и е много добър, ползвах цяло лято и искам пак

Русана, ти си по близо там, а и има доста ходещи от Хасково на пазар в Одрин, не познаваш ли такива да ти кажат кога има пазарен ден
Виж целия пост
# 3
Големия пазарен ден в Одрин е в сряда.Пазара става на улицата до автогарата.
Виж целия пост
# 4
Яна това всяка сряда ли е?
и само до автогарата ли е или и на други места?
Виж целия пост
# 5
До колкото знам всяка сряда, на много дълга улица до автогарата, но в Лозенград извинявай за Одрин не знам, но ще разпитам и ще пиша.
Виж целия пост
# 6
 Пазара е в петък, често ходим до Одрин.
Виж целия пост
# 7
чесно да си призная,родителите ми са от свиленград ( още по - близо ),а никога не съм ходила,но сега чух че имало големи намаления и искам да отида на пазар
А за праха и аз пера с талкъв вече 1 година,супер е и е многоо бавно свършва  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз знам че бил в петък пазара им в Одрин!А дали има големи магазини за дрехи в Одрин като МОЛ например!За праха за прането сега чувам от вас момичета,но смятам да си взема за да го пробвам!Ние искаме да отскочим до там за да си понапазарим ,защото чак до Истанбул ни е доста далечко а и няма да можем да се оправим с личния автомобил.А знаете ли горе-долу цените дали да както в Истанбул или е по-скъпо?Който е ходил нека сподели !
Виж целия пост
# 9
Отдавна съм ходила, но би трябвало когато им е пазарния ден, в случая петък да е по евтино, била съм на такъв пазар в Турция, но в друг град. А праха Персил излиза супер евтино за 9 кг около 24 лв и няма нищо общо с тукашния дето се продава. А за МОЛ-ове незнам дали има, може и да има Одрин не е малък град. Hug
Виж целия пост
# 10
Да имат два по-големи магазина, за цените не мога да кажа дали са като в Истанбул, но определено си заслужава човек да отиде
Виж целия пост
# 11
А знаете ли къде се намират тези по-големите магазини?Аз ще си търся и кожено яке от естествена кожа и за това питам .
Виж целия пост
# 12
Аз съм ходила преди много години,само ,че сме обикаляли само по Капълъ чарши и там знам ,че в нея има доста магазинчета което имат голямо предлагане.Била съм и в новата част на града но току що се развиваше все още и само съм влизала в един хипермаркет ЕСПА.Та този район само ми е познат.Обяснете ми моля,ви ако сте ходили в тези 2 големи магазина по-точно къде се намират  а аз ще се опитам да ги търся.Благодаря ви  предварително!
Виж целия пост
# 13
е там ако не намериш яке от естествена кожа, здраве му кажи, би трябвали да има магазини за кожени изделия, пак ти казвам отдавна съм ходила и от тогава има 100% промяна, свеки ходи лятото и каза че имали много неща, сега се сещам, че и тя си взе тогава евтино яке- манто незнам как да го обясня, така че ще намериш със сигурност. Peace
Виж целия пост
# 14
И аз на това се надявам а и за малката искам да взема нещо или и за нея яке,дрехи и  бельо.Аз турската стока я харесвам много повече от китайската и доста ми се е приходило направо до там.По принцип ходим до Димитровградския пазар,но там само боклуси с такова впечатление съм останала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия