Отвлечен автобус, пътуващ за Варна

  • 5 934
  • 135
Чухте ли това?

http://www.dnes.bg/article.php?id=64871

И в България започнаха да излизат психопатите. Дано всичко завърши благополучно!
Виж целия пост
# 1
 Shocked
Виж целия пост
# 2
Добре , че вече не си  пътувам с автобус  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз прочетох "отличен автобус"...
Веднъж намерихме на работното си място пистолет и торба с пари. Подадохме ги на човека, който си ги потърси с много страх в сърцето.  Confused
Виж целия пост
# 4
Сега съобщиха по БТВ, че след минути ще има извънредна емисия новини по случая.
Виж целия пост
# 5
Говориха по Дарик. Похитителят е имал личен мотив. Искал е да му доведат някакъв човек от Севлиево, който преди време е причинил катастрофа, при която загива жената на похитителя. Човешка драма.  Sad..Безсилие и безхаберие и накрая човек изпушва....
Виж целия пост
# 6
 newsm78
Виж целия пост
# 7
Мога да кажа само горкият човек,каква драма,да изпадне доатм заради безсилието на държавата и безаконнието Sad Confused
Виж целия пост
# 8
Мога да кажа само горкият човек,каква драма,да изпадне доатм заради безсилието на държавата и безаконнието Sad Confused
Съжалявам, но това е абсолютно клише. Какво общо имат държавата и беззаконието?
Виж целия пост
# 9
Аз пък бих казал браво на човека - вярно е че е за сметка на много други невинни. Ами ако е прав? Не сте ли гледали такива филми - с Дензъл Уошингтън имаше такъв - баща на дете с болно сърце и се окупира в болницата! Сигурно сте плакали на "самоотвержеността" на героя тогава, но сега е психопат. Ако има някой психопат в случая това е държвата ни! тя ни подтиква към такива неща, иначе няма нормален човек да направи такива неща. И аз МОЖЕ БИ бих прибегнал до такива действия, ако недай Боже, приятелката ми загуби бебето ни и виждам че следователя и съдията си пият уискито с причинителя на катастрофата! напълно е възможно! Дори браво на човека, че не е тръгнал на саморазправа, а е поискал просто публичност на поредния потулен случай! Никакъв психопат не е, ще видите че всичко ще завърши благополучно, жалко само че после има вероятност да го освидетелстват. кофти държава сме!
Виж целия пост
# 10
Мога да кажа само горкият човек,каква драма,да изпадне доатм заради безсилието на държавата и безаконнието Sad Confused

Да, и аз така мисля.  Confused


Нотар, точно този филм мислех да дам за пример.

Рокси, явно не е клише това. Това е безсилието на хората Confused
Виж целия пост
# 11
Аз пък бих казал браво на човека - вярно е че е за сметка на много други невинни. Ами ако е прав? Не сте ли гледали такива филми - с Дензъл Уошингтън имаше такъв - баща на дете с болно сърце и се окупира в болницата! Сигурно сте плакали на "самоотвержеността" на героя тогава, но сега е психопат. Ако има някой психопат в случая това е държвата ни! тя ни подтиква към такива неща, иначе няма нормален човек да направи такива неща. И аз МОЖЕ БИ бих прибегнал до такива действия, ако недай Боже, приятелката ми загуби бебето ни и виждам че следователя и съдията си пият уискито с причинителя на катастрофата! напълно е възможно! Дори браво на човека, че не е тръгнал на саморазправа, а е поискал просто публичност на поредния потулен случай! Никакъв психопат не е, ще видите че всичко ще завърши благополучно, жалко само че после има вероятност да го освидетелстват. кофти държава сме!
Така е....прокуратура, следствие, съд....там са лудите, там са психопатите.
Виж целия пост
# 12
По Дарик говорят..май ще излезе само парлама...От МВР казват, че при инцидент с жената на похитителя, тя губи детето си/абсолютно противоречива информация в рамките на минути.../, според Миролюба Бенатова, оказала се незнайно как там, човекът е неуравновесен....с пистолет....и жена му е родила преди седмица дете... ooooh!
Виж целия пост
# 13
Наистина сега като го слушах по БТВ не звучеше като психопат. По-скоро беше много нервен и притеснен. Ами явно е опитал по нормалния начин и след като нищо не е станало....
Виж целия пост
# 14
От новините разбрах, че бременната му приятелка е ок. За какво се бори тогава?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия