Бъдещи мами къде ще раждате-София?

  • 1 225
  • 12
Здравейте мами,споделете къде ще раждате и защо сте се спряли точно там.Нормално ли ще бъде раждането ви или е планувано за секцио..Избрали ли сте си екип,вип стая..Всичко свързано с болницата,към която сте се ориентирали да раждате може да разкажете тук. Ще бъде в полза и на много други мами..Нека си разкажем..  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм се насочила в Св. Лазар да раждам,там ме и наблюдават за съжеление обаче ще трябва да родя със секцио  Flutter
Виж целия пост
# 2
В Окръжна болница.
Там родих каката, сега живот и здраве се надявам и второто пак да е там.
Виж целия пост
# 3
В Тина Киркова. Като забременях проучвах доста всички по- големи болници и стигнах до извода,че там най- много си струва в момента.
Виж целия пост
# 4
Аз раждах в Шейново, но защото лекарят ми работеше там по това време. Иначе съм за "Токуда" , но определено е важно да изберем лекар , от когото сме доволни и място, където ще се погрижат добре за бебета ни  Peace  В това отношение лошото на доста от частните клиники е , че нямат добри неонатологични отделения и аз не бих рискувала.
Виж целия пост
# 5
Шейново
Виж целия пост
# 6
Окръжна болница.Но честно казано основателни причини не мога да изложа. Embarassed
Виж целия пост
# 7
Ако се стигне до второ раждане(за което мечтая) пак ще раждам в Шейново. Нямам връзки там просто ми харесва отношението...не съм имала забележки първият път.
Виж целия пост
# 8
Колебая се между Майчин дом и Шейново.Не съм решила и всичко е много противоречиво.
Тъкмо се насоча,че това ще е болницата и все ще се намери някой "доброжелател" да ти извади черната статистика за въпросното здравно заведение.Даже вече не ми се влиза в здравният справочник.Това го казвам съвсем сериозно.
 Идва ми вече "на нагорно" от доволни,недоволни и умерено доволни.Всеки има право на мнение.Дано живот и здраве когато родя да се разпиша в белият списък.Но за сега умишлено ще избягвам да чета ужасии и  подобни.Майките на моето място предполагам ще ме разберат
Виж целия пост
# 9
Темата ти е абсолютно копие на тази
Няма нужда да се дублират темите, по този начин информацията става много разводнена и със сигурност ще се пропусне някое важно мнение, когато има няколко теми за едно и също питане!
Виж целия пост
# 10
Родих в Окръжна болница, сега Света Анна, много съм доволна, по-специално от лекарите и акушерките в неонатологията.
Виж целия пост
# 11
Мисля да раждам в Шейново, без избор на екип. Чела съм повече положителни неща за там, отколкото отрицателни и затова се насочих натам.
Виж целия пост
# 12
Аз родих и двете си деца в Света София бившата Тина Киркова.Доволна съм от лекаря който ме оперира , ако ми се наложи за трето пак ще е там ,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия