дрешки с марката Me too - къде мога да намеря в София???

  • 3 320
  • 42
Гледах в Нет-а дрешки с марката Me too и много ми харесват. Знам че някъде се предлагат, ама незнам къде. Моля ако някой има информация, да я сподели!
Виж целия пост
# 1
http://eurofamilykids.com/Products.html
това е вносителя, но продава само на едро
по добре ги попитай къде са заредили
Виж целия пост
# 2
 В магазините на бебемаркет има техни дрешки  Peace
Виж целия пост
# 3
А някой има ли идея какви са цените /ако може пример!/?
Виж целия пост
# 4
Много са готини тези дрешки, ама сигурно са мнооого скъпи. Някой да си е купувал за детето, и как стои въпроса с цените?! Ето едно тяхно каталогче на новата колекция: http://eurofamilykids.com/Catalogues/MeToo/MeToo_Prolet_Lqto_2009/Download.pdf
Виж целия пост
# 5
запис да следя Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ама няма кой да отговори, явно никой не е пазарувал от тях... Cry
Виж целия пост
# 7
Скъпи са дрешките, една позната ходи до Бебемаркет и си купува, иначе са много шарени, нямат аналог!
Виж целия пост
# 8
venkovа Много ми е интересно къде в нета гледа дрехите на Ме тоо?Аз като полюбопитствах и попитах всезнанйкото Гугъл на първо место ми излезе дадения от услужливия Durango адрес и чак на тридесет и четвърто място излезе страницата на производителя.И между 1-во  и 34-то място само две страници от аукцион за продажба на дрехи втора употреба.Ако си ги гледала на страницата на вносителя то ще си забелязала че производителя услужливо е публикувал координати на дилъра си за България.Ако си ги гледала на страницата на дилъра им за България пък щеше да видиш и че са публикувани адресите на  магазините които ги продават тук.И не виждам абсолютно никакъв смисъл от този нескопосан опит да ни "заинтригуваш" с въпросните дрехи. Елементарни опити за .....
Виж целия пост
# 9
е сега
ми отслужлив съм си, когато не псувам
т.е. нямам нищо общо с тази венкова  Joy
Виж целия пост
# 10
venkovа Много ми е интересно къде в нета гледа дрехите на Ме тоо?Аз като полюбопитствах и попитах всезнанйкото Гугъл на първо место ми излезе дадения от услужливия Durango адрес и чак на тридесет и четвърто място излезе страницата на производителя.И между 1-во  и 34-то място само две страници от аукцион за продажба на дрехи втора употреба.Ако си ги гледала на страницата на вносителя то ще си забелязала че производителя услужливо е публикувал координати на дилъра си за България.Ако си ги гледала на страницата на дилъра им за България пък щеше да видиш и че са публикувани адресите на  магазините които ги продават тук.И не виждам абсолютно никакъв смисъл от този нескопосан опит да ни "заинтригуваш" с въпросните дрехи. Елементарни опити за .....
♠   פֿﭒשּﭫﮚﯽﻼﻃ۲۲۴۷۷ۺ۽ۼא, Извинявам се за предизвикания гняв! Не съм го планувала! Наистина не ми стана приятно от Вашия нападателен постинг!
Съвсем откровено ще Ви кажа, че попаднах на дрешките с тази марка в един безизвестен сайт: http://littlefashionsboutique.com/. Коментирах това с приятелка, че съм гледала много цветни дрешки и тя сподели, че и в БГ ги предлагат някъде... Тогава писах тук, да си призная - без да си направя труда да поровя в google или където и да е... Благодаря на Durango, че ми поднесе готова информация!
Не мисля че е необходимо да Ви давам чааак толкова подробни обяснения, но дано така разберете, че съм абсолютно добронамерена!!!
Виж целия пост
# 11
ДНЕС БЯХ В БЕБЕ МАРКЕТ и видях, че хич не са евтини, а на това отгоре имаше общо 8 дрешки... Как да видя, че са шарени, като почти ги няма?! Къде да ги намеря на друго място?
Виж целия пост
# 12
Ето тука намерих сайт където предлагат техни продукти. Нека някой който ги е виждал на живо да сподели впечатления.

http://vimashop.com/
Виж целия пост
# 13
zdraveite vsi4ki az otkrih drehi na ME TOO v pernik tam ve4e ima parviq oficialen magazin na ME TOO magazina e super drehite sa nomer edno
Виж целия пост
# 14
Айде "vsi4ki" юруш към "pernik" ...... Wink Thinking Whistling
неграмотни рекламисти hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия