Как да се почиствам безболезнено отдолу в напреднал месец?

  • 1 667
  • 21
Здравейте, в началото на осми месец съм и както може да се досетите ми е трудно почистването на окосмените територии под коремчето.За епилатор не искам и да мислия - много ме боли, пробвах с едно кремче - ама имам чуството, че ме изгаря и накрая с едно огледалце и бръснач пробвах, ама си е мъка?Някакви по-лесни идеи дали бихте ми дали?Благодаря!
Виж целия пост
# 1
И на мен ми беше супер трудно. Главно и аз с бръснача и огледалото се почиствах. По-лесно ми беше, когато мъжът ми пожела да ми помогне. Това за мен си беше облекчение. Но пък и не го карах много често. Embarassed
Виж целия пост
# 2
Освен на козметик да ходиш...няма начин. Аз действам по памет...ама май нещо не се справям.
Виж целия пост
# 3
аз съм пред същия проблем ,и до раждането ми остава малко,незнам как да се справя,ако някой има идея нека я сподели.
Виж целия пост
# 4
Ходех на козметик - много бързо действаше момичето и болката беше за съвсем кратко.
Виж в Красива мама - няколко такива теми съм срещала, може и да са ти полезни...
Виж целия пост
# 5
Със Симона като бях бременна и накрая и на мен ми беше трудно да се стигам. newsm78
Един стол и огледало в банята и всеки пък, когато влизах се пооправях по малко, че да не се събира и да съм готова за родилното и да не се мъча в последния момент. Blush
Пробвай и ти, а и да не е идеално все ще е нещо Hug
Виж целия пост
# 6
Що ти трябва? Гледай си бременността, а като отидеш да раждаш, в премната ще те "почистят" много професионално. Не се напрягай излишно за глупости.
Виж целия пост
# 7
Абе трудна работа е това. Аз по принцип там си се почиствам с една течна кола маска "Сара"-в тубичка,затоплям я на микровълновата за няколко секунди и нанасям(трябва да се увериш че не е горещо) по посока на растежа. Отгоре слагаш парче и дърпаш. Та така до последно,даже и преди да отида в болницата си се почистих (помагах си с огледало).Не е кой знае колко болезнено,а и става добре.
Виж целия пост
# 8
Само със самобръсначка съм действала. Още в началото като забременях, започнах да си правя тренировки - да се уча да се бръсна, без да гледам! И го овладях това майсторство  Mr. Green
Нямаше да допусна преди раждането друг да ме бръсне в болницата, за мен е недопустимо!
Виж целия пост
# 9
До последно ходех на козметик.
Мисля да процедирам и сега така.
Виж целия пост
# 10
Винаги съм ходила на козметик,но по време на бременностите не си правех кола маска защото не търпях на болка.Моят мъж от 7 месец се е грижел за този проблем със самобръсначка.
Виж целия пост
# 11
Мисля че със самобръсначка  си е най лесно  Peace
Виж целия пост
# 12
трудна работа си е, аз действах по памет, не особено успешно, ама се стараех повечко към края, че да съм подготвена за момента  Laughing
На козметик не ми се ходеше в това положение, а и не бях ходила няколко месеца и точно накрая не ми се причиняваше това, с кремче и при мен беше такова положението, само електрическа самобръсначка ползвах последните месеци и към края само бръснача за по добър ефект  Laughing
Виж целия пост
# 13
Ми не знам,аз лично сама се бръснех до самия край,да вярно много е трудно ама няма как.От начало виждах,а после с напипване и много внимателно... Crazy
Виж целия пост
# 14
Мъжа ми много ми помагаше след 7-ия месец.Мисля и сега да е така. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия