Помощ - болна съм!

  • 2 375
  • 4
Момичета, помагайте! Малката е болна и май и аз лепнах нещо, защото ми е много зле. Боли ме главата, от днес започна да ми тече и носа, а и гърлото май ми е зачервено, защото ме наболява. Искам да ви питам мога ли да пия парацетамол? У дома имам Колдрекс Макс Грип и Тайлол Хот, но не съм сигурна дали мога да ги пия, защото все още кърмя бебка! Благодаря ви предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
На мен Педката ми предписа парацетамол и осцилококцинум  Simple Smile Но според мен по-добре питай лекаря си  Peace
Виж целия пост
# 2
Като кърмя пия осцилококсинум, за гърлото Хомеожен 9 и си слагам от капките за малкия Виброцил! Това ми е изписвала докторката, но ако искаш иди да те види все пак! Peace
Виж целия пост
# 3
Избягвай тези комбинираните прахчета - стават за кърмачки, но определено по-безопасно е да пиеш парацетамол и да слагаш капки за нос (всичките обикновени отпушващи носа капки и спрейчета стават - аз лично ползвам детския Олинт). За гърлото можеш да смучеш таблетки с прополис (Прополки или българските Проповит С), има и български спрей с прополис (и няколко други разновидности на спрея с други билки, но не си спомням точно с какви). Само пастили за смучене със салвия не си взимай (салвията намалява кърмата).
И обичайното - в леглото, почивка, по-често кърмене и мнооого течности.
За осцилококцинум май е вече късно - той се взима при първите симптоми, когато още едва-едва се усеща нещо - тръгнат ли нещата, вече я има ефект, я не.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за бързите отговори момичета!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия