интериорни врати, моля помогнете спешно!!!

  • 6 972
  • 39
Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig
Виж целия пост
# 1
Тези дни съм на вълна интериорни врати, та ще ти отговоря, макар и да не ти дам кой знае какво инфо. Мин. седмица вкъщи поставихме алуминиеви, за да избегнем къртенето. Иначе гледах доста прилични врати, около тази цена, нови модели, но в Бриколаж, което предполага да си доплатите за монтажа.
Виж целия пост
# 2
Потърси в Канор, страхотни са.
Виж целия пост
# 3
Немски врати "Classen", можеш да ги разгледаш на сайта "selectdoors.com", имат магазин в Младост -4 и на бул. "България".
Виж целия пост
# 4
А къде на България се намира магазина на Select Doors? Ти вкъщи с такива ли си и какви са ти впечатленията?
Виж целия пост
# 5
Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig

Nie sa6to se spryahame na Kanor-cenata im e okolo 300-300 i ne6to leva s montaj, dostavka i t.n. Za 4isto gladki ne znam dali imat, nie izbrahme s tri kvadrata kato ornament v sredata sas i bez staklo v cvyat izbelen dab. Dosta magazini obikolihme i tezi sa v nali4nost, ne skapi i otivat na interiora ni.

Eto adresa: http://www.kanor.bg/catalog/interiorni-vrati/ Cenite ot 203 leva sa bez dostavka, montaj, laisni li kakvo li-cenata izliza realno kam 300 i otgore, no pak e po-dobre ot drugite.

uspeh

Виж целия пост
# 6
Merlynn, мерси за съвета, но Канор нямат абсолютно гладки врати, което ме удиви. Приятели ми ги препоръчаха и ходих да ги видя, но...
Виж целия пост
# 7
Аз си сложих интериорна врата от Селект доор, много съм доволна, вратата ми се води камуфлажна, защото я закачиха директно върху старата метална рамка на вратата. Стана идеално, стеснението беше само 3 см от светлия отвор без да се налага къртене на старата рамка. Цената беше 280 лв, допълнително се плаща 50 лв монтаж и мисля че към 50 лв беше доставката.
Виж целия пост
# 8
Mерси много, ще проверя в Селект доорс, но не мога да разбера къде им е магазина на България? Аз живея в Лозенец и ми е много по-удобно да отида там, отколкото в Младост 4. Но в сайта на фирмата има само адреса в Младост...
Виж целия пост
# 9
аз съм само ходила в магазина в Младост 4, имай предвид че не всички модели ги имат на скрад и се чака внос около 20 дена
Виж целия пост
# 10
На нас днес ни докараха вратите, също от Канор, ще чакаме да ни ги сложат, затова не мога да дам кой знае какви отзиви. Дано да са сполучливи!
Виж целия пост
# 11
Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.
Виж целия пост
# 12
Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.

От Ворошилов има много потърпевши.
Преди да поръчаш от тях прочети черния списък и тогава реши.

Искам да попитам мамите с врати от Канор  - колко е монтажа и доставката и варира ли в зависимост от вратата.
Виж целия пост
# 13
Ние имаме работни отношения с Ергон, но не знам нищо за вратите им. Адрес бул.Витоша 150, тел 952 31 14, може да звъннеш направо първо да питаш.
Виж целия пост
# 14
Ергон са в друг ценови диапазон, водят ги луксозни врати... Там нямат врати около 400 лв. Освен, ако не са си сменили политиката в тази криза де... Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия