Мнението ви за колички Graco

  • 13 041
  • 48
Здравеите.
предстои ми купуване на количка,термина ми е на 01.03 и съм се спряла на Graco - QUATTRO TOUR SPORT.
Някой може ли да ми помогне с инфо за нея и въобще за Грако, че много се обърках ... с толкова много марки  newsm78
Виж целия пост
# 1
Не мога да дам мнение, но ако ще я купуваш побързай - тези пак останаха без вносител, представител и т.н.
Виж целия пост
# 2
Da razbrah kolko e tudno da gi otkriesh v BG, no az mislia da q vzeme ot ebay.
Виж целия пост
# 3
Няма   да съжаляваш ,много здрави и маневрени.Имаме такава купувана от Англия и  мога да отгледам още 2 деца с нея.
Виж целия пост
# 4
Много благодаря Grinning
Направо я поръчвам, че тук ме разбиха с цени ...
Изглежда и доста комфортна за новородено, а и има портбебе
Виж целия пост
# 5
Аз имах Graco Spree - вносител бяха Конвой Уорлд. Много съм доволна, стабилна и маневрена количка. Само един механизъм ми се развали на гърба, където се вдига гърба, за да стои детето седнало. Прецениха, че не може да се поправи и веднага ми дадоха чисто нова количка. Мисля, че няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 6
Здравейте! Ние си взехме GRACO QUATTRO TOUR TS. поръчахме я от www.twoleftfееt.co.uk. Пристигна за около 2 седмици. С доставката излезе 462 лева и имаше: 2 дъждобрана, количката, столче за кола, чувалче за седнало положение. тука си поръчахме чувалче за легнало положение и чанта от симонови-бгшоп, така че всичко излезе 580 лева. Доволни сме от количката засега, въпреки че няма текстилна или друга част на която да не пише че е произведена в китай. Доколкото схванах обаче само GRACO QUATTRO TOUR DELUXE модела има часовника с термометъра за дръжката.
Виж целия пост
# 7
Здрасти,
да и този модел е много хубав, до колкото знам и при него се върти сеника и бебчето може да бъде с лице към теб. На нас Спорта  ни струва 200 Е от Италия но няма кошче за кола, а порт бебе (аз имам кошче). Само не съм наясно с тази електронна търговия как стои въпроса с гарнцията, пише че има 24 м., но дали ще важи за Бг?
Виж целия пост
# 8
Аз съм с количка Грако, първата ми беше Грако куатро травъл систем тур делукс, купувана е от Мадъркеър, Лондон, но после я пуснаха и в БГ в кикиморско царство.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2143
страхотна количка, никакви забележки, освен че е малко тежка, но иначе е перфектна.
За лятото си взех лятна количка пак Грако, нея вече я взех направо от тук, пак от кикиморско царство, ето тази, Ситиспорт Ретро. )
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1450
също съм много доволна и до сега я ползвам, не е мръднала, нито се е разскърцала за разлика от повечето колички на мои приятелки. ))
Виж целия пост
# 9
Ами май наистина са добри, поне по отзивите които прочетох. Само с гаранциата няма да се получи в бг,но дано да имам късмет да не се развали нещо голямо...
За dandy22: не мога да ти върна отговор на съобщението щото ти е пълна кутията, но моя майл е antoanella_10@abv.bg, прати ми ги снимките да я видя и ми напиши цената Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Моето Грако Куатро Дуо дойде днес по пощата със счупена дръжка. Нямам проблем с рекламацията, за щастие, и избрах съвсем друга марка. Ако пластмасовата дръжка не издържа едно пътуване по пощата, тогава няма какво да прави у нас.
Добре да имаш едно на ум, че всичко се случва.
Ще пускат нова колекция пролетта, затова са изчезнали. Това ми обясниха в магазина.
Виж целия пост
# 11
Аи аз вече го поръчах, така че ми остава само да чакам  Simple Smile
Ти от къде я беше поръчала и за колко време дойде?
Виж целия пост
# 12
Convoy World Прекратиха вноса и се отказват от този бизнес, т.е. занимават се с основното им - перилни препарати, гъбички и други
така че този магазин са ти казали трай за зелена трева Simple Smile
Виж целия пост
# 13
До колкото разбрах, ве4е има друг представител на Грако за Бг  Peace за това и Касида пуснаха новите модели.
Виж целия пост
# 14
кой е вносителя на Грако или от къде в чужбина мога да си поръчам тяхна количка
Дали в Пловдив някъде мога да видя колички на Грако
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия