Има ли ли сте пробождания?

  • 5 624
  • 17
Здравейте мамита  Hug Hug Hug
Случвало ли ви се е по време на бременност да имате пробождания от долу ?  Embarassed  Малко неудобен въпрос.... но ще сте ми от полза.
А и да не забравя - някъде бях чула за подготвителни контракции, някой ако знае нещо за тях да сподели Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
за пробожданията-да,имаал съм,но не съм питала доки за тях

подготвителните Бракстон Хикс контракции са безчолезни,втвърдяване на корема
Виж целия пост
# 2
подготвителни контракции са по-точно безболезнени - като стяган/втвърдяване на корема....
а за твоят проблем - поговори с наблюдаващият те лекар.
Виж целия пост
# 3
Имала съм, но не бих ги оприличила като контракции Thinking по скоро боцкане с игла в матката Sunglasses
Виж целия пост
# 4
Не мисля, че е нещо тревожно, най-вероятно от притиснати съдове  Peace

Иначе аз лично не съм имала. Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
Блонди, моята колежка също се беше сдобила с ташак  Mr. Green И то с доста приличен размер! Само докато ми го разказваше и ми омекнаха коленете...
По темата - имала съм пробождания, понякога по-силни, но съвсем краткотрайни. Не са приятни, защото е стряскащо изведнъж да те прониже, при мен си бяха доста болезнени, но и моят праг на болка е доста нисък  Blush
Виж целия пост
# 6
аз имах такива боцкания като от игла през 4 месец,така и не разбрах от какво са......и то само от1 страна
Ама вие ме шашнахте за какъв ташак говорите newsm78
Виж целия пост
# 7
да имах в 9 месец от бременността,гадничко си беше Crazy
Виж целия пост
# 8
поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително 

Блонди, ако не те познавах щях да реша, че си допуснала правописна грешка. К'во е това?!  Shocked

И аз имах такива пробождания през цялата бременност. Не съм споделяла с лекаря защото пиех лекарства за задържане. Сигурно съм мислела, че е свързано.
Виж целия пост
# 9
Имах такива пробождания. Не помня вече причината, но не беше нищо тревожно. Все пак говори по въпроса с наблюдаващия те лекар.
Виж целия пост
# 10
И пробождания имах и подготвителни контракции от 5-я месец. Подготвителните контракции са безболезнени, усеща се само стягане на корема.
Иначе аз лично не съм имала. Затова пък една сутрин се събудих, поради същата причина, с един ташак, което си е по притеснително  Shocked Laughing Не ме питай как питах в дира какво ми е  Embarassed
Joy. Прости ми некомпетнетността, ама и на мен ми е интересно какво е това.
Виж целия пост
# 11
 Joy Joy Joy

По-добре, че не знаете  Laughing Имало е теми тук и за това; в резултат на притиснат кръвоносен съд нейде из тазовото ви дъно, едната или двете вътрешни срами устни се подуват. И то с ужасяващи размери понякога  Rolling Eyes толкова, че не можете да си обуете дънките например. Ташак, та ташак  hahaha Кофти е и стряскащо, ако не знаеш, но след няколко часа или ден-два спада. До следващия път  Grinning Два пъти бях "мъж" аз  Laughing
Виж целия пост
# 12
Последната седмица и на мен ми се случва да имам от тези пробождания - хващат ме , ако съм се преуморира примерно от разходхи или стоене права... Вчера гладих над 1,30ч. (права) и започна да ме прибоцква...
А и като поседя доста време и при по рязко ставане..
Пия хапчета за задържане, за да не изпреваря плановото си секцио...така, че не съм много притеснена, въпреки че поглеждам багажа за болницата, като ме прибоде  Blush
Виж целия пост
# 13
 Joy Леле Блонди, звучи много неприятно и знам, че никак не е смешно, но начина по който го обясняваш Joy
Виж целия пост
# 14
и аз съм имала пробождания за кратко,но наистина не е приятно Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия