Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

  • 18 644
  • 306
Здравейте  Hug надявам се че този път няма да ни изтрият темичката,за което се моля да не я трия че до сега си играх да я обобщя  ooooh!.За да не се задават едни и същи въпроси и едно и също да се отговаря,а и доста я натоварехме вече с 68стр  Crazy
Не правя никаква реклама просто обобщих от старата тема в кой градове има карти за играта на Памперс,и най честите въпроси  Peace
От стара тема-къде има карти-:
Големите Детски специализирани Магазини
София - Щъркел, ул.Нишава, Жабчо, в Надежда-Джшджо и Топчо, в Овча Купел 2-Рума, кв.Света Тройца в новата кооперация срещу 345, бул.Тодор Каблешков-Голям детски хипермаркет до бензиностанция Лукойл
Пловдив - Щъркел, Вис Виталис, Дачи
Варна - Щъркел, Санита, Дрогерия Дермалайт, Смърфи
Бургас - Полием, Синди, Тема
Русе - Слънчо
Стара Загора - Ам-Ам, Па-Па, Бебе
Враца - Мечо Пух
Велико Търново - аптека Асклепий, кв.Чолоковци-аптеката до СВА
Казанлък - Бамби, Мечо Пух
Сливен - Рошкото-срещу градинката
Монтана - бебешки магазин зад Billa

Често задаваните въпроси:

За Турските памперси - Prima са казали че може на 20мечета да има 3-4Турски мечета
Разликата на Турските че на мечетата пиша Actif bebek , а на вските Active baby

1мече от памперсите е равно на 3 точки
1мече от мокрите кърпи е равно на 1 точка

За Плуващо пате са 18 точки
За Пеещите-вибриращи играчки са 36 точки
За Жирафа са 60 точки
За Уокъра са 90 точки

С 1 плик е за 1 играчка,имаме право на 2 играчки да играем

Правила са Тук-Играчките ги има в правилата
Старата ни тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=354618.1005


Моля Ви преди да зададете въпрос поне това прочетете  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 1
А, първа май! Имам един въпрос, може и да е задаван, но нямам време да изчета цялата тема - къде мога да видя как изглеждат  всички играчки от играта? Много късно разбрах за нея и се е видяло, че за уолкър няма да събера навреме, затова да видя коя от другите си заслужава!
Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 2
gachoni   bouquet за старанието
 lovd55, ето тук http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_loyalty_reg.asp
Виж целия пост
# 3
Благодаря много за светкавичния отговор  bouquet
Виж целия пост
# 4
бул.Тодор Каблешков-Голям детски хипермаркет до бензиностанция Лукойл - това не е ли Комсед?
Виж целия пост
# 5
И аз написах имената си с нормални, а не с големи букви, малката ми скъса картата и я лепих с тиксо. Картинката е пълна Laughing, но не мисля, че това ще е проблем да ми изпратят играчката
Виж целия пост
# 6
Здравейте, и аз мисля да участвам за уокър, но кажете ако знаете, когато се изчерпят количествата дали ще ни ги върнат картите с мечетата или направо ще ни пратят от по-евтините играчки?  newsm78
Виж целия пост
# 7
Здравейте, и аз мисля да участвам за уокър, но кажете ако знаете, когато се изчерпят количествата дали ще ни ги върнат картите с мечетата или направо ще ни пратят от по-евтините играчки?  newsm78
Момичетата писаха,че миналата година при изчерпване на количествата  са пращали други по-евтини играчки без да връщат точки.
Виж целия пост
# 8
Ами да пратят тогава жираф и вибрираща играчка Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Здравейте, и аз мисля да участвам за уокър, но кажете ако знаете, когато се изчерпят количествата дали ще ни ги върнат картите с мечетата или направо ще ни пратят от по-евтините играчки?  newsm78
Момичетата писаха,че миналата година при изчерпване на количествата  са пращали други по-евтини играчки без да връщат точки.
И така, докато се изчерпят играчките, нищо не връщат.
Виж целия пост
# 10
contessa
Местожителство:
Плевен


  Re: Какво стана с играта с мечетата на Памперс?
« #997 Вторник, 27 Януари 2009, 21:09 »   

--------------------------------------------------------------------------------

"Ако това е гаражчето на един мустакат чичко зад Астория,разбирам.Човека какви ли не си ги измисля,за да му се влиза в магазина.Това сподели и още някой в преден пост. "


Вярно е -лъже ,не може в цял град да не са чували , а само той да имал 1000 карти /те сигурно толкова са за цяла България  hahaha/.
Лъже си човечецът за реклама на магазинчето.
Виж целия пост
# 11
gachoni, стахотно си се справила с новата тема!
Поздравления!

Миналата година пращаха вибрираща играчка когато бяха свършили жирафите. Нищо не връщат. И то нямаше жирафи само по средата на кампанията. След това пак почнаха да пращат жирафи.
Сутринта станах и видях 2 изрязани мечета на секцията. Изобщо не знам от къде са се появили Simple Smile Но много им се зарадвах.
Виж целия пост
# 12
Записвам се и аз в новата тема. Вчера изпратих мечетата за уолкъра, дано се вредим. Картата взех от магазин Топчо в Надежда- срещу покупка на голям пакет памперси, но 2 часа по-късно вече нямаше (изпратих една приятелка там). В Джиджо също са свършили... ако някой знае други магазини в Надежда моля да се включи.
Виж целия пост
# 13
И аз да се запиша в новата тема , чудесно е подредена Simple Smile Вчера си мислех да питам какво става, ако е изчерпана играчката, но виждам , че са ме изпреварили. Днес се записах да ми пратят карта,това май е най-сигурният начин. В Русе има само  в един магазин и то срещу покупка.
Виж целия пост
# 14
Вчера след обяд,към 16ч.си взех карта от маг.Топчо в Надежда,срещу покупка на мокри кърпички.
Имаха доста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия