Casual клуб "Без грим, без токчета и без пайети" 12

  • 31 006
  • 417
Време е за ново начало, дами. Да не говорим, че скоро ще е време и за нов сезон.  Flutter


Събирам идеи за приложение на polyvore-линка на dodo, който е много забавен и полезен. От друга страна, има риск темата да се напълни с произведенията ни - само аз бих могла да поствам  по едно ново на всеки 10 минути  Laughing


За любопитните към нашата скромна идея прилагам увода на предната ни тема, красноречив и ясен. Добре дошли на всички нови и добре заварили на всички.. ъъъъъ... отдадени отдавна фенове.  tooth
Виж целия пост
# 1
еми, като съм с късмет- първа съм.


Виж целия пост
# 2
Тук!
Виж целия пост
# 3
Хареса ми новото заглавие!crazy chick   Hug

Явно с dodo имаме еднакъв вкус, защото нейните сетове все едно аз съм ги правила! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
мразя го това запис  Blush- ама иначе ще има да ви търся къде сте  Hug
хубав ден за сега от мен  Hug
Виж целия пост
# 5
Добър ден и от отбора на отдадените фенове  Laughing

Ето малко хубавинки, да не е само запис:



И едно прозрачно чадърче за дъжда навън:

Виж целия пост
# 6
Включвам се като стар фен на клуба, но най- вече като читател. Толкова добре се чувствам в темичката, попивам всички идеи, които споделяте. Облеклото и обувките си ги избирам първо, за да са ми удобни и след това всичко останало. Ето в момента с какви боти съм , купих си ги миналата зима и си ги нося с кеф и тази.  Simple Smile Грим не ползвам, слагам крем на лицето и балсам за устните или течно червило и то цвят бежово, светло кафяво или бледо розово, перлени.  Flutter От миналата година още, цветовете които ме привличат са зелено, кафяво, бежово и разновидностите им, те преобладават в гардероба ми.
Вече си мисля за пролетта, нооо все още е много далече. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
 ooooh! Пропуснала съм почти всички стари теми. Възползвам се от "Добре дошли" на crazy chick, надявам се в тази тема да съм по-редовна.
Лу, знаеш ли как се размечтах за едно такова чадърче от снимката, ще трябва да потърся и да си купя,може и да ме насочиш   Grinning
Виж целия пост
# 8
Вместо запис:
http://www.polyvore.com/something/set?id=6148430

 Blush
Виж целия пост
# 9
Без пайети ли!  Shocked Тъкмо бях хвърлила око на една барета на Ескада с пайети (трябва да са я намалили на поносима сума), а сега? Без пайети.  Joy (Честно казано, нито знам къде и кога ще я нося, пък и вече фалирах... Ама пък е барета, а аз обичам баретите.  Laughing).
Искам да се похваля, че съдбата е милостива към мен. Не е вярно, че прическата ми е като на "Тиърс фор Фиърс" (както писах преди седмица). Не. Прическата ми е точно като на Лив Тайлър (може да се види в новия брой на "Harper's Bazaar"). И цвета е същият, мда. Абе, абсолютно еднакви сме.  Joy
П.П. Антикварните стогодишни обувки ще ги снимам тези дни, ще ги покажа и даже ще напиша историята им.  Grinning
Виж целия пост
# 10
Айде сега пък и без пайети! Все нови и нови изисквания! Mr. Green

Гелева, страхотни ботушки! С какво ги носиш?
Виж целия пост
# 11

Лу, знаеш ли как се размечтах за едно такова чадърче от снимката, ще трябва да потърся и да си купя,може и да ме насочиш   Grinning

Хммм, ами отдавна не съм търсила чадъри - последно подобен бях виждала в Бенетон, но не съм сигурна дали ги има още и на каква цена. Купувала съм си прозрачно чадърче най-обикновено китайско за 4- 5лева, но то пък не издържа дълго. Няма пълно щастие  Laughing

Василиске, ще ме прощаваш но Лив Тайлър баш в Harper`s Bazaar не ми допадна. Но да не си помислиш, че твойта прическа не ми допада - аз съм ти верен фен  Laughing

Аз мога да се похваля с блузка за 4.90  Laughing
Виж целия пост
# 12
Хоп и аз  Grinning
Добро ви дъждовно утро http://www.polyvore.com/cgi/set?id=6138454
А това, за когато спре дъжда  http://www.polyvore.com/cgi/set?id=6140023
Виж целия пост
# 13
Хареса ми новото заглавие!crazy chick   Hug

Явно с dodo имаме еднакъв вкус, защото нейните сетове все едно аз съм ги правила! Rolling Eyes

steli-ssd, много неща очевидно ни свързват  Laughing
Освен, че имаме еднакви вкусове, сме съименници и с хлапето ти  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
да оставя следа и аз тук.  Party

какво ще кажете за аватара ми? това ми е като резюме на кежуал стила за ежедневието...... и е зимен  Flutter

пс. додо, хвърлила съм око на очилата от твоя аватар Mr. Green Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия