До пловдивските мами,избрали да раждат в присъствието на мъжете си.

  • 519
  • 2
Здравейте,пловдивски мами!
Искам да попитам в кои пловдивски болници е разрешено присъствието на съпрузите  Thinking
Конкретно ме интересува Втора градска,защото предния път раждах там,но като питах за бащата моя гинеколог,нещо смотолеви и останах с впечатление,че не може.Но сега ме загложди защо пък да не може?
Къде раждахте  в присъствието на бащата, колко платихте за тази услуга и кога точно влиза бащата?През цялото време ли е вътре или го викат накрая  Thinking
Виж целия пост
# 1
elfi4ka аз раждах в Торакс Пловдив.Родих секцио,не платих нищо за това,че съпругът ми присъства.Той беше при мен през цялото време,изключвам първите няколко минути когато ме въведоха в залата.
Беше екипиран изцяло,даже сега като го гледаме вкъщи на диска,който ни направиха в болницата-се смеем,че си е объркал професията,прилича на лекар.Ако сега трябваше отново да раждам,отново бих се съгласила той да присъства.
Виж целия пост
# 2
Аз ще раждам в Селена.За нормално раждане се заплаща 150 лв за присъствие на бащата,за секцио-250 лв

ВМИ-присъствието на бащата е възможно,ако се наеме ВИП родилната зала /50 лв / или водно раждане /350 лв/

Мисля,че във Втора градска няма практика бащата да присъства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия