болница Св.Наум-софия

  • 6 365
  • 1
синат ми е с тежка умствена изостаналост в болницата на 4етварти километар до сега не сме били и искам да знам  какво е мнението ви за лекарите които работят там,имам спе6на нужда от помо6т,за6тото при нас не6тата се влу6ават.напоследак сме сас стра6ни нервни кризи и запо4вам да се страхувам.имаме записан 4ас за понеделник.ако някоя от маи4етата е ходила с детето си там и е доволна от ле4ението и отно6ението на лекарите там моля нека да пи6е.много сам обаркана като знам 4е пак 6те се по4не сас скенери,егета и то все сас пална упоика отка4ам.
Виж целия пост
# 1
zdr!az su6to ne sum pose6tavala tazi bolnica,no znam 4e lekarite sa mn.dobri!Moqt sin e na 9g. i ima6e tikova nevroza.Zavedoh go v MC"KORTEX".Dovolna sum.No sega e moi red da si oburna vnimanie na glavobolieto,koeto me izmu4va ve4e 2-ra godina.I sled hilqdi pose6teniq pri nevrolog i rengenovi snimki na glavata me posuvetvaha da otida v "SVETI NAUM"-za tomografia.I 6te otida,za6toto pitaiki tuk-tam razbrah 4e lekarite sa mn. dobri.Ne si misli 4e tova e bolnica samo za ''ludi"-kakto se izrazi moita nevrolojka.Uspeh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия