Здравейте, докторе. Преди 1г. и 4месеца имах хормонални проблеми. Завишен тестостерон, който лекувах две години непрекъснато с Диане 35.имах  и засилено окосмяване по брадата корема  и гърдите. От този препарат първите месеци ми се гадеше, дори се депресирах, също имах и болки в гърдите, но продължих да го пия заради лечението.Преди да забременея всичко се нормализира. След като го спрях забременях на втория месец. Съвсем скоро си направих изследвания на тестостерона и са в норма. Окосмяването  доста намаля , но още го имам. Искам да взимам противозачатъчни, но на пазара се предлагат много. гинеколога при който ходя ми предписа 4вида. В момента съм на балансирано хранене изготвено от диетолог. Трябва да пия по 2.5литра вода на ден. Притеснява ме факта че ако почна противозачатъчни може  да попречи на диетата  или да задържам вода. Въпроса ми е според вас кои противозачатъчни  биха били най - подходящи за мен? Съжалявам но неможах да задам въпроса си към Вас без да направя анкета. Благодаря предварително
Виж целия пост