Отново нов Milumil !!!

  • 6 912
  • 56
# 45
densi - мерси за препоръката   bouquet аз точно защото моя се причислява към злоядите, затова взех Милумил. Нали Нестлето не е с вкус на ванилия както каза Слънчице ?
Виж целия пост
# 46
densi - мерси за препоръката   bouquet аз точно защото моя се причислява към злоядите, затова взех Милумил. Нали Нестлето не е с вкус на ванилия както каза Слънчице ?

Аз също давах Милумил 2, но като навърши една годинка го смених веднага и пропи изведнъж много. Пу-пу. Дъщеря ми не яде почти нищо през деня и само на млякото живее. Преди няколко месеца ми поиска и на обяд да идавам преди следобедния сън.Правя 240 мл вода с 8 мерителни лъжички и го изпива. вечер правя 350 мл общо. а през нощта пие по 350 мл кисело мляко разредено с малко вода.
Не знам дали е ванилов вкуса, може би леко,но е много хубаво млякото.Родих се с него.Ще го давам докато го иска и пие. Пробвай, но отведнъж просто предложи вечерта и следи реакцията.
Виж целия пост
# 47
densi - лелеее толкова голямо количество мляко моя злоядко не е пил досега изобщо.  Shocked Най-голямата доза, която с много зор изпива е 7 лъжички + 210 мл. вода. Misc Baby Bottle Повече от това никога не е пил.... ooooh! Всъщност той от раждането пие по-малко от количеството, което попринцип трябва да пият децата на неговата възраст. Иначе както описваш дневния режим на твоето дете, мойто е същото, почти не яде през деня, затова давам АМ през нощта и сутринта, за да наваксва с калориите. А той откакто стана на 5-6 месеца не иска да пие мляко докато е буден, пие го само докато спи, иначе не ще да опита и глътка.   33uu А Милумила беше най-възприет от него, с другите марки е още по-зле. Но както казваш да иска да пие и през деня АМ и през нощта да пие по 250-300 мл = това ще е чудо на чудесата  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 48
Ние също сме на Милумил 2 но вече на последната кутия от стария,затова взех на малката Хумана 3 с аромат на банан и ванилия.Надявам се да я хареса.Защо не опиташ?
Виж целия пост
# 49
С кои цифри започват баркодовете на кутиите?

Първия си е немски, оригинален. Другият вече е някакво издание явно за източна Европа  Rolling Eyes

И аз това мислех, забелязах езиците - гръцки и сръбски (мисля) и български. Със сигурност освен баркода трябва да има и информация къде е произведен продукта  Peace
Виж целия пост
# 50
Miss Dior Cherie - Определено и на двата вида Милумил пише че са произведени в Германия, и бар кодовете са немски, но са произведени в различни градове.  Peace Проблема е, че за България очевидно идва различно АМ като качество и с различна опаковка от тази на Милумил на немския пазар. Имам предвид следното: Зачетох се в сайта на Милупа за да видя какво пише за тия промени в АМ и се оказа, че наистина има промени във всички марки АМ, както и при Милумил и Аптамил. Вносителите в БГ си продават мляко и храни, които са пригодени за източноевропейския пазар и тези храни са определени за този пазар от самия производител - демек за хората второ качество. ooooh!  Затова и АМ и  другите храни внесени в БГ коренно се различават като качество пък и на вид от тези на немския пазар. Сега остава да ходим сами на пазар в западна Европа за да храним децата си с качествени храни.  feeding
Виж целия пост
# 51
Ние също сме на Милумил 2 но вече на последната кутия от стария,затова взех на малката Хумана 3 с аромат на банан и ванилия.Надявам се да я хареса.Защо не опиташ?

Незнаех, че на Хумана са ароматизирани млеката. И това е резервен вариант !! Мерси за предложението   bouquet
Виж целия пост
# 52
Зайче Мече, би ли дала линк към източника, където си прочела, че Фризо се произвежда за Китай?
Виж целия пост
# 53
В Швейцария Милумил 2 също няма вкус на ванилия. В момента държа в ръцете си новия пакет и сравнявам съдържанеито и опаковката със снимките, които Зайче Мече е показала.  ooooh! Лелеее, нищо общо!  Confused Ето така изглежда тукашният! Също се произвежда в Германия. Но е на гранули. Калориите са същите.

Аз не го харесвам по принцип де, стои на едни кристалчета, като се разтвори и не минава лесно през дупките на нашите биберони (Авент). Мойта мома пие по принцип друго мляко. Купих Милумил 2 по препоръка, но мойта кокона не го хареса... Това го споменавам само информативно.
Виж целия пост
# 54
Бюти - ами за жалост и аз виждам такива жестоки разлики, и имам усещането, че тук в БГ продължават да ни третират като втора ръка хора. Това го твърдя, защото видях нагледно новия немски Милумил и новия БГ Милумил - Е няма нищо общо !!  #2gunfire А ето сега и швейцарския......... #Cussing out Моя капризен малчо не иска изобщо да пие друго мляко.  Naughty По препоръка на някои от мамите тук пробвахме Хипп - еми не е Милумил, аз го усетих като различно, детето също го усети. Незнам какво ще правим...не искам да му спирам млякото  Crossing Arms

Slavchi - Попринцип Фрийзланд фуудс са Холандски, но наистина прочетох в нета някъде, че ги правели за китайския пазар, но това не го твърдя на 100%. Ще опитам по-късно да потърся инфото, което бях чела и ще пусна линка !!  Peace
Виж целия пост
# 55
Mисля че няма разлика в нобия Милумил ,само където не е толкова сладък,но моята щерка го пие ,а и тя по принцип е капризна.Така че най =добре го пробвай детето.Успех
Виж целия пост
# 56
Моята дъщеря пък хареса Хумана 3,която е с вкус на бана и ванилия.Пие го много даже стигнахме заветните за нас 170мл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия