ЖК - по здравна каса или на частно?

  • 8 558
  • 165
Във връзка с анкетата искам да попитам също дали сте доволни от ЖК, която сте посещавали. Въпросът ми е провокиран от факта, че ми се струва че сега ЖК по здравна каса е много по-добра от преди 2-3 години. Включва повече изследвания, прегледи и т.н.
Виж целия пост
# 1
Ходила съм на стандартна ЖК и паралелно всеки месец при лекарката, която ме изражда на преглед.
Виж целия пост
# 2
Ходила съм на стандартна ЖК и паралелно всеки месец при лекарката, която ме изражда на преглед.

Аз също и за мен това е най-добрият вариант. Peace
Виж целия пост
# 3
аз за сега само по ЗК и разбира се ФМ,доплер,БХС.
с първата бременност ходех по ЗК и на частно.
На частно сега ще ходя ако се усетя,че има някакъв проблем
Виж целия пост
# 4
Само по ЗК, и една ФМ на частно. Но имах безпроблемна бременност, в противен случай сигурно щях да ходя паралелно и на частна Peace
Виж целия пост
# 5
И с двете бременности ходех само на частна ЖК.
Виж целия пост
# 6
Ходех и на двете. ЗК заради изследванията и направленията за болница и при лекарката, при която раждах. ФМ, БХС и доплера са ясни, тях по здравна каса ги няма, или поне аз като бях бременна. А колко до това за ЗК, ако попаднеш на добър лекар, който работи със ЗК, предполагам необходимостта за други посещения би отпаднала.
Виж целия пост
# 7
Частна ЖК
Виж целия пост
# 8
Само по ЗК и съм доволна.
Виж целия пост
# 9
През цялата бременност ходех на ЖК по здравна каса, а към края и частно при лекаря,който ме изражда,за да е запознат със състоянието ми.
Аз лично съм доволна от ЖК,която посещавах.Правиха ми всички необходими изследвания и прегледи.Но наистина трябва да попаднеш на добър лекар,който работи със ЗК Peace
Виж целия пост
# 10
Ми то моя отговор нещо май го няма. Ходих в частна криника, в която работеха с касата, но също така имаше и абонамент за проследяване (нещо като доплащане). В който там отговор попада това, този отговор избирам. Много съм доволна.
Виж целия пост
# 11
Ходих по здравна каса и съм много доволна. Не е имало преглед, в който да не съм гледана с ехограф, независимо, че по ЗК се полагат само два, за цялата бременност. Всъщност, при този гинеколог ходя вече шест години, той проследи и двете ми бременности.
Виж целия пост
# 12
През цялата бременност ходех на ЖК по ЗК и на частно при лекаря при който щях да раждам.
Виж целия пост
# 13
Аз не мога да избера опция, защото уж съм по ЗК, а съм на платена жк (в Шейново), което не е частно заведение. Това незнам към кой случай се числи. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И двата пъти ходих на ЖК по здравна каса.Не знам каква е била преди ЖК,но сега смятам,че е много добра.Всеки месец са ме гледали на видеозон,слушахме сърдечните тонове на детето,правихме изследвания и не съм плащала нищо Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия