Въпрос за болка от секцио 8 месеца след него

  • 4 117
  • 15
Да попитам имал ли е някои болки на мястото на вътрешните шевове на секциото след 8 месеца. От вчера имам лека тъпа болка, която се влошава ако си вдигна бебето. А корема си го чувствам един такъв отпуснат, свлечен преди не го усещах така. Нещо взех да се притеснявам Confused 
Виж целия пост
# 1
viki127 ,не можем да гадаем. Най-добре се консултирай с лекар,нека те прегледа.
Виж целия пост
# 2
Да попитам имал ли е някои болки на мястото на вътрешните шевове на секциото след 8 месеца. От вчера имам лека тъпа болка, която се влошава ако си вдигна бебето. А корема си го чувствам един такъв отпуснат, свлечен преди не го усещах така. Нещо взех да се притеснявам Confused 

Никога след секцио не може да е като преди. Режат се нерви, коремни мускули и прочие.
Не е нормално да имаш болка.
Отивай на лекар.
Виж целия пост
# 3
От моето минаха почти 6 месеца, но все още усещам подобна болка когато се претоваря повече през деня Tired Но описаното от теб чувство за отпуснатост и свлеченост не съм имала. Може би е добре да те види лекар.
Виж целия пост
# 4
и при мен са 8м,нямам болки,обаче имам нерви които ми играят около операцията и разни други дискомфорти.Болки съм имала само 1-ви месец така че отивай на АГ.Не е нормално да те боли според мен
Виж целия пост
# 5
Консултирай се с лекар и не се претоварвай.
Виж целия пост
# 6
Не ми се е случвало подобно нещо. Най-добре отиди на лекар.
Виж целия пост
# 7
Нормално е да има лек дискомфорт , но по - добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 8
Мисля.че това е шева.Първия път много ми опъваше.много и като сменях памперса на малкия,като ме ритне в корема и доста че заболвяваше.дълго време усещах едно придърпване дори понякога съчетано с болка.Но втория път шева ми е козметичен.тоест разреза е шит и лепен.Все едно не са ми правили операция!
Виж целия пост
# 9
Щом сега се е появила  сега тази тъпа болка-трябва да те види лекар.Непременно да те прегледат-за твое спокойствие.
И За протокола-имах лек дисконфорт от секциото около месец.После все едно ,че никога не съм била оперирана.
Виж целия пост
# 10
Консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 11
Ами на мен доктора ми каза, че нищо не трябва да ме боли, мисля, че трчбва веднага да ходиш на преглед. Дано не е нищо сериозно
Виж целия пост
# 12
След първото секцио нямах никакви проблеми.След второто няколко месеца усещах някакво придърпване около операцията,но такива болки не съм имала.Както са те посъветвали майките преди мен,най-добре се обади на лекаря си.
Виж целия пост
# 13
На лекар! Може да се окаже, че си се понатоварила повече и всъщност те боли от съединителната тъкан, която е неразтеглива, но при всички случаи отиди на лекар.
Виж целия пост
# 14
Не съм имала такава болка-консултирай се с лекар
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия