напишете думата "провал" в Гугъл и вижте какво излиза на 1-во място

  • 1 802
  • 20
някой е хакерствал  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Че то това е от началото на седмицата бря. Wink
Виж целия пост
# 2
въх, изложих се. не знаех. така е, като не влизам редовно тук. сори Embarassed
Виж целия пост
# 3
Е, нищо де. То може да не е пускана тема  bouquet
Виж целия пост
# 4
Жестоко е! Аз пък не го знаех. Колко правилно!
Виж целия пост
# 5
Не е хакерствал. Историята е следната - сайтът на мин.съвет е блокиран нарочно да не излиза в търсачките - по някакви си техни причини. Блогъри решават да вкарат сайта в Гугъл, като дават линкове с думата провал, водещ дотам. И така се появява на първо място под тази дума. Хитро, и абсолютно законно Mr. Green

Ето така го правят - ПРОВАЛ  !
Виж целия пост
# 6
Да,и аз вчера някъде четох за този случай и пробвах и наистина излезе министерството. Laughing
Виж целия пост
# 7
То не е министерство, а Министерски съвет.  bouquet
Виж целия пост
# 8
ясно. много е смешно, защото иначе сайтът на МС е толкова прегледен, подробен, пълен с полезна информация за това колко много се трудят хората и какви полезни дела вършат  Simple Smile Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Браво на "изобретаторите"!Хитро, умно и оригинално!
Виж целия пост
# 10
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/19/Google_Bomb_Miserable_Failure.png
Виж целия пост
# 11
ох, и тва си го бива Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Не е хакерствал. Историята е следната - сайтът на мин.съвет е блокиран нарочно да не излиза в търсачките - по някакви си техни причини.

Блокиран - ама друг път! Винаги си е излизал в търсачките, когато човек знае да ги ползва.  Wink
Виж целия пост
# 13
 Rolling Eyes  Според мен точно един голям провал излиза  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
О, то това преди няколко години беше по-ефектно. Simple Smile Излизаше Буш, в почти цял ръст, усмихнат, на официалния сайт ...
И друго имаше - какво излиза на първо място, като напишеш "weapons for mass distruction" (около началото на войната с Ирак беше), по-точно, като натиснеш бутона "I'm feeling lucky".
Излизаше тип 'грешка' от типа на "страницата, която търсиш, не съществува", само че текстът беше "оръжията, които търсиш, не съществуват".
Удар срещу търсаческия алгоритъм на Гугъл, но - оцеляха.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия