Въпрос?

  • 6 992
  • 117
Здравейте, момичета! Тази сутрин си правих тест за бременност и на втората минута се появи втора чертичка, но по-бледа от контролната.Веднага направих още един и резултатът е същият.Но съм настинала и имам температура 38.5 и въпросът ми е може ли високата температура да даде фалшив резултат на теста за бременност?Извинявайте за въпроса, но от 6 години се боря със стерилитета и сега направо не мога да повярвам на очите си за този резултат.
Виж целия пост
# 1
Тихичко Честито.Не висока температура не може да повлияе на резултата
Виж целия пост
# 2
Ох, миличка, чак аз се развълнувах като прочетох поста ти.  FlutterНе съм 100% сигурна, но не мисля, че температурата би могла да повлияе на теста. Веднага търси лекуващия те лекар (гинеколога) и питай какво можеш да пиеш за температурата. Аз знам, че Парацетамола не вреди, но най-добре доктора да каже. Иначе, дано са свършили твоите мъки и дано си успяла да победиш в 6-годишната борба! Стискам палци и ти желая късмет!   Hug
Виж целия пост
# 3
Честито  bouquet
температурата не може да повлияе Peace
Виж целия пост
# 4
Тихичко честито и от мен!
Съмнявам се, че температурата влияе по някакъв начин върху резултата. Единствено потърси лекарско мннение с какво да я свалиш
Виж целия пост
# 5
  bouquet висока Т не може да покаже  положит. резултат на теста  Wink
Виж целия пост
# 6
Честито и от мен !!!! Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 7
Честито,тихичко и от мен!Температурата не влияе!
Виж целия пост
# 8
Честито бременна си !  newsm51 Успех ти желая, това е доказателство че не трябва да се отказваме, а да продължаваме да се борим  Hug
Виж целия пост
# 9
Тестът отчита хормон, характерен за бременността, температурата няма логика да покачи този хормон. Дано да е това, което искаш  bouquet
Виж целия пост
# 10
Не би трябвало температурата да влияе! PraynigТихичко честито и от мен! Hug
Виж целия пост
# 11
Момичета преди малко ходих при един лекар, и ме гледа на коремен ехограф и каза, че не вижда нищо. Показах му тестовете и той започна да ми обяснява, че жълтото тяло давало фалшив резултат. Направо се побърках.
Виж целия пост
# 12
Ти очакваш да се види нещо толкова рано ли?Поне 10 дни закъснение ти трябват  Peace и честито
Виж целия пост
# 13
Момичета преди малко ходих при един лекар, и ме гледа на коремен ехограф и каза, че не вижда нищо. Показах му тестовете и той започна да ми обяснява, че жълтото тяло давало фалшив резултат. Направо се побърках.
Shocked
Значи трябва да виждаме две чертички всеки месец, щото и жълто тяло има винаги след овулация. Странно мнение от лекар...
сродни, колко ти е закъснението? С коремен ехограф невинаги се вижда в ранните седмици. Но при всички положения това лекарско мнение за мен е абсурдно.
Успех, мила! Hug
Виж целия пост
# 14
стискам палци да е бебче  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия