Сверка на часовника....

  • 1 819
  • 35
... Случвало ли ви се е тест да не отчете, дори и след ... да кажем... 2,5 месеца. Луднала съм напоследък... Знам, че ще се ходи на доктор, но искам да "сверя часовника", че ще е голям смях... а и съм позабравила  Embarassed - минаха 7 години от тогава.

Та значи: 3 теста вече - и трите отрицателни. Два пъти си ми е идвал цикъла. До тук добре...обаче... постоянно напрежение ниско долу в корема, спазми в тази област, напрегнати гърди ( че и леко отделяне на коластра при натиск).... Но - поредния тест е пак отрицателен.

Не ми се смейте (много Embarassed ) ... просто ми е любопитно какво бихте си помислили вие в подобен случай.
Виж целия пост
# 1
Не е нормално. Според мен не става въпрос за бременност, а за някакъв проблем. Само доктор ще ти даде отговор на въпроса.
Виж целия пост
# 2
Ей от това ме е най - страх.....
Виж целия пост
# 3
Няма от какво да се страхуваш.Вземеш ли мерки навреме, всичко се оправя. Peace
Виж целия пост
# 4
Няма смисъл да гадаем. По-добре бързо тичай на лекар.
Виж целия пост
# 5
Абе това с лекаря ясно... но ме гонят три страха:
1. Че съм бременна
2.Че НЕ съм бременна
3.Че е нещо друго...

 Crazy вече и аз не знам какво искам  Crazy
Виж целия пост
# 6
А ти какво от трите искаш да ти кажем, че е? Laughing
Успокой се и иди на АГ.
Виж целия пост
# 7
Иди на лекар и пиши после как си.
Виж целия пост
# 8
Ми то и при една приятелка 10 орицателни теста и накрая отиде на лекар - бременна!
Виж целия пост
# 9
При хормонален дисбаланс също се появяват симптомите, които си описала, но единственото което можем да те посъветваме е лекар Peace
Виж целия пост
# 10
Ми то и при една приятелка 10 орицателни теста и накрая отиде на лекар - бременна!

Айде, айде.... Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Момичета, просто .... набирам смелост да отида на лекар.   bouquet  bouquet  bouquet
Знам че е абсолютно задължително и наложащо... не падам от луната по принцип. Само ми е малко едно такова ...чоглаво...къде вика баба ми.
Виж целия пост
# 12
Не се страхувай напразно, отиди на лекар, колкото по-рано толкова по-добре.
Може и да си бременна, може и да имаш хормонален дисбаланс, вместо да гадеш говори с лекар. От мнения по форумите може да се уплашиш без да има реално за какво Wink
Виж целия пост
# 13
И аз не им вярвам н а тези тестове.и 100 да си направиш пак има вероятност да си бременна.
Виж целия пост
# 14
Моите 2 първи теста бяха отрицателни, единия го направих на 3 ден след закъснение, втория на 10 ден след закъснение, а третия на 15 ден третия излезна положителен.
Не се притеснявай, и не мисли глупости отиди на лекар и там най точно ще ти кажат  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия