Става ли за новоредно?

  • 544
  • 4
Здравейте,мами  Grinning !
Според вас подходяща ли е за новородено през края на май количката Джордани Компакт?
http://www.kasidabg.com/giordani-giordani-compact-gxblue-2009.html
Кофтито е ,че няма с лице към майката,но пък цената е ниска за тази марка  newsm78 Имате ли впечатления?
Виж целия пост
# 1
За новоредно не знам,но за новородено става Laughing. С такава съм от третия месец на бебка и съм много доволна.
Плюсове: - има пълно легнало и допълнителна подложка за малко бебче
                - тапицерията се сваля цялата много лесно и се пере в пералня
                - чувалчето за крака може да се нахлузи върху бебето и за зимата е удобно дори за съвсем малко бебче
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=267817&pid=9844879
                - страхотен,плътен,стигащ до долу дъждобран-за зимата е незаменим
                - много голям и здрав кош за багаж-предното отделение е с цип и там слагам одеалце и др,а задното събира много покупки,освен това е високо под количката и не обира прахоляка и калта
                - много лека,все още успявам да я вдигам заедно с бебка вътре
                - маневрена
                - в сгънато състояние е много компактна и влиза дори и в най-малкия багажник
Недостатъци: - бебето не може да гледа към майката,но това никога не е било проблем
                       -при раменете е доста тясна,за по-едро бебче бързо ще утеснее. Дъщеря ми е дребничка и ще се събира без проблем поне още година,но ако чакаш момченце може и да се наложи да купуваш друга след годинката.
Като цяло,мога само хубави неща да кажа за модела,на нас ни върши страхотна работа.Със сигурност е най-доброто,което се предлага на тази цена.
И още нещо- разстоянието между предните и задните колелета е голямо,някак си е по-дълга отколкото висока / малко калпаво го обясних Grinning/ и има "голяма стъпка", благодарение на което и най-високите бордюри не са проблем и е много стабилна.
Сега отворих линка-има няколко грешки в описанието- няма 5 ,а само 3 позиции на облегалката,дъждобрана се нахлузва отгоре,а не се закопчава с цип за сенника,коша за багаж е плътен,не мрежест.
Виж целия пост
# 2
E.L. Много ти благодаря за изчерпателния отговор,но май ще се откажа от този модел.Чакаме момченце и кой знае дали няма да е едричко  newsm78 дъщеря ни е много дребничка и слабичка,ама той все пак ще е момче,а не ми се иска да сменям после количката  Tired +това,че не гледа към мен много ме гложди,защото това това много ме ядосваше в количката на дъщеря ми.Нямахме никакъв контакт,а за съвсем новородено бебе е не особено добре,поне аз бих се чувствала така ,все едно съм го опулила пред целия свят (лично усещане  Laughing ) ,а не е закътанко към мен  Crazy

Още веднъж благодаря за отговора   bouquet

Моля модератор да заключи темата  Peace
Виж целия пост
# 3
За момченце бих ти препоръчала Ариата на Пег Перего комплектована със съответното столче за кола,което да монтираш върху шасито с лице към теб. Коша е много широк.
Успех в търсенето и леко раждане.
Виж целия пост
# 4
Ариа на Перего не става за новородено, въобще няма легнало положение. Широка е, да, но е изключинелно къса, няма я тази допълнителната подвижна приставка за крачетата и когато детето поотрасне и заспи в нея крачетата му висят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия