професионална боя за коса- въпрос към фризйорите

  • 890
  • 9
здравейте,
преди известно време си поръчах от интернет боя за коса на Лореал номер 3.0 .Получих само тубичката боя. В описанието пише,че трябва да се използва само от  професионлни фризйори. Въпросът ми е - кое е по-специфичното и мога ли сам да се боядисам вкъщи? И само да нанеса крема  без окислител ? newsm78
малко несъм наяно,моля дайте ми съвет
Виж целия пост
# 1
Какъв цвят е 3.0
Не може да се използва боя за коса без да се добави окислител  newsm78
Използва се само боя при матиране на руси коси  Peace
Пише се фризьор  Peace

Виж целия пост
# 2
3.0 е нещо в гамата на русото,но  не бяло русо, а по-скоро към кестеняво.
Трябва да си купя отделно някакъв окислител,така л и да го смеся ?
Немога да намеря съответната уквичка на клавиатурата ми Embarassed
Виж целия пост
# 3
Ок, какъв цвят е Вашата коса? Искате да промените цвета или просто да го освежите. При всяко едно положение ще трябва да си купите окислител, може би 30%
Виж целия пост
# 4
аз съм с тъмна коса(  не черна ) и много ,много бели коси.Доскоро бях на кичури- светли почти руси,искам да исветля косата си,като мисля че така ще прикрия белите коси newsm78
Виж целия пост
# 5
Пак ще си бъдете на кичури  Peace Дано не се получи много рязка граница между корена и останалата коса. Вземете си 30% окислител едно шишенце и се мажете  Hug
А Лореала амонячна или безамонячна е?
Виж целия пост
# 6
3.0 е един тон преди черно! Всякакви промени най-добре да се правят при фризьор!
Виж целия пост
# 7
значи няма да рискувам в домашни условия.  а как мога да боядисам  белите коси , на кичури или изцяло боядисана в какъвто цвят предпочитам, благодаря
Виж целия пост
# 8
oni оправи си заглавието на темата - фризьор е  Peace
Виж целия пост
# 9
oni, вариантите за боядисване са няколко - или я правиш пак на кичури, или добавяш друг цвят кичури, с който ще боядисваш и корените, или пък я боядисваш изцяло. Но каквото и да избереш, по-добре отиди на фризьор. Вкъщи можеш да си сложиш изцяло боя, но поне я избери в магазина, та да видиш какво всъщност купуваш. А не да си вземеш някакъв цвят без да имаш грам представа какво представлява и с какво се смесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия