Вагинални гъбички при бебе

  • 2 483
  • 4
Здравейте,
моята дъщеря е на 6 месеца и от една седмица по памперса и по устните й намирам бяла, а понякога и леко зеленикава слуз. Не е от дупето, нито е от ако. Казах на педиатърката ни и по нейн съвет правихме една седмица промивки със смрадлика, но нямаше ефект. После два дни поливахме и с калиев перманганат, като единия ден почти нямаше, а на втория имаше слуз и то не малко. Водих я даже на детско-юношески гинеколог днес, но той ми каза, че няма да й взима секрет, защото е убеден, че ще се окажат бектерии от дебелото черво(тоест от акото) и не ми предписа нищо, защото дори и да ги излекуваме сега, то след известно време пак можело да се появят. Добре, но аз не мога да оставя такова малко дете с течение и гъбички, чакайки някой ден от самосебеси да изчезнат. До кога да чакам?
Моля, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, да каже какви диействия е предприел и дали мога да помогна на дъщеря си.
Виж целия пост
# 1
Знам, че е често срещан проблем при момиченцата. Теб нали затова са те учили да се забърсваш отпред - назад, а не дупето първо. Но дъщеря ми е нямала този проблем и за съжаление не мога да ти дам компетентен съвет, мога само да те успокоя, че не сте първите.
Бактериите от дебелото черво Escherichia coli  ли са?  Като при цистита?
Виж целия пост
# 2
 Shocked
Гъбички на 6 месеца?!
Според мен ги лекувай и търси друго лекарско мнение!Не оставяй детето така! Naughty
Виж целия пост
# 3
Задължително потърси второ мнение.
Аз лично съм била с гъбички и знам как сърби и пари,та горкичкото детенце и да го сърби и да го боли неможе да си каже Sad
Виж целия пост
# 4
Това ми прилича на - защо да си оправям сутрин леглото, като довечера пак ще го разтуря. И аз бих потърсила 2-ро мнение, но за сведение гъбичките е различно от бактериите. На мен ми се струва доста малко вероятно да е нещо много опасно, но все трябва да се намери добър специалист който поне да направи изследване знам ли...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия