Смуче биберона обратно

  • 1 441
  • 25
Нормално ли е това? Ако е както трябва-т.е. сплеснатото отдолу -не го иска. При сплеснато горе на небцето-проблем няма. Ей, родих се с биберона, но не знам дали е нормално. Съдя,че е обратно по това,че  има пчеличка на него и тя е с главата надолу при положението, в което го иска.
Виж целия пост
# 1
Бебешка работа! Какво толкова те тревожи?! newsm78
Пък и като се замислиш - биберона е имитация на зърното, то пък не е сплескано от никъде, така че споко. Peace
Виж целия пост
# 2
Миличкото! Ми, то мъничко още, откъде да му разбира главицата кое е горе и кое е долу. Моят син пък често смучеше биберона перпендикулярно.
Виж целия пост
# 3
 newsm78 ми знам ли.....
Моя син не понася да му е обратно. Като малък я плюеше, а  по-късно сам си я обръщаше.
Виж целия пост
# 4
И моята дъщеря понякога си я смуче така, понякога и на страни Simple Smile А откакто почнаха да я мъчат зъбките я полза доста и като чесалка от към пластмасовата страна. Не се притеснявам.
Виж целия пост
# 5
И моята дъщеря понякога си я смуче така, понякога и на страни Simple Smile А откакто почнаха да я мъчат зъбките я полза доста и като чесалка от към пластмасовата страна. Не се притеснявам.

И при нас ситуацията е същата. Интересното е, че само дъщеря ми го прави, той не  Thinking
Виж целия пост
# 6
Нашите бибки са на Авент и нямат сплескано newsm78
Така че няма значение на коя страна е.Да наистина бибероните са много полезни понякога,когато... smile3514
Евала на този който ги е измислил  Party
Виж целия пост
# 7
Ми едва ли е проблем. Така му харесва на детето така си го иска  Peace
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми също  смуче биберона обърнат, настрани, обръща я обратно към пластмасата и пак си чеше зъбите. Всякакви методи използва тя само и само да и е в устата. Но от скоро и намалявам употребата на биберон и определено мога да кажа, че е доста трудно и премахването му
Виж целия пост
# 9
Ако толкова те притеснява вземи биберон, който не е сплескан или от тези, които са леко сплеснати, но еднакви отгоре и отдолу. Не анатомични или както там им казват на този вид, за който говориш.
Макар, че не мисля, че е проблем. Те са меки и така или иначе се сплескват в устата на бебето като го смуче.
Виж целия пост
# 10
Синът ми не прие тези ортопедични изгъзици  Grinning Ползваше само обикновени биби  Peace
Виж целия пост
# 11
Моя син пък въопще не ще да смуче биберон. Щом не пуска нищо не му е интересно Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Нашите бибки са на Авент и нямат сплескано newsm78
Така че няма значение на коя страна е.Да наистина бибероните са много полезни понякога,когато... smile3514
Евала на този който ги е измислил  Party

Peace И ние сме така
Виж целия пост
# 13
нашите биби бяха кръгли и ги смучеше както си иска
Виж целия пост
# 14
Бибероните на синът ми бяха кръгли и си ги смучеше,както си иска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия