Panama vika Bulgaria...

  • 5 818
  • 24
Nadiqavam se da se nameri niakoia druga bg-maika i tuk v Panama...

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Само кандидатка  Simple Smile Как е времето там? А живота? Разкажи ни за тая екзотика като имаш време.
Виж целия пост
# 2
Ha,ha!Kakva ekzotuka!?Ima6 predvid skuka,moje bi.Vremeto e gore6to,ama mnogo i postoianno.Da,ima krasivi mesta,no te sa za turistite.T.e. ako si tuk s cel ekskurzia ima na kakvo da se nasladi6.No ina4e ejednevieto e sku4no i dosadno.Trafikut tuk v Panam city e ko6maren.No vsi4ko ,razbira se e vupros na gledna to4ka.Ti s kakva cel si se orientirala da idva6 nasam-za postoianno i s iasna misul s kakvo 6t ese zanimava6 ili prosto da vidi6 i tazi 4ast na sveta?
Виж целия пост
# 3
Наистина ,6те е интересно да ни разкаже6 не6то за там?
Ти как се озова там? С какво се занимава6?
И като си пи6е6 поста има един бутон кирилизатор , използвай го ,за да пи6е6 на кирилица. Peace
Виж целия пост
# 4
sujaliavam , no niamam takuv kirilizira6t buton.stava vupros za KREDOR ,nali?I drug put sa mi kazvali za nego, no niamam.
Виж целия пост
# 5
За екскурзиика звучи даже доста добре, най - малко нещо ново, интересно и разнообразно.Ох, как ми се идва.......
Виж целия пост
# 6
zdraveite mami na foruma.
ne znam zashto no vsichki bulgari koito ne sa izlizali zad graniza kato chuiat imeto na niakoia dargava j svarzvat samo s exzotikata.tova go ima samo v nauchno populiarnite filmcheta.navsiakade po sveta vsichko e egednevie svarzano sas sashtoto koeto imate imate.razlichnoto e che preminavash vsekidnevno naprimer pokrai svetovno emblematichni mestsa koito drugite sa videli na kartichki.
a za kirilizata tia ne sashtestvuva na softuerni produkti koito polzvat povecheto mami zakupili komputrite si zad graniza za tova ne i vinete.
men me interesuva Latinska ASmerika  i po spezialno Urugvai.Predstoimi mi da se ustanoviavam da giveia tam s deteto i priatelia mi koito e ot tam.Do momenta rabotata mi me e otvegdala na mnogo tochki po sveta vkluchitelno karibskia basein i imam predstava ot bita na raiona.I vse pak strani kato Brazilia,Argentina i Chili zaseleni s 70-80 % beli emigranti niama mnogo obshto s tiah.Za tova mi e lubopitno da chuia i drugi mnenia.
Shte sam vi blagodarna ako mi razkagete neshto.
Виж целия пост
# 7
Свързват се с екзотика страни,които не са посетени от съответния.Сама си отговори.
Това знаеш от Нешънъл Джиографик/например/,с това ги свързваш.
Няма как иначе. Wink И не е български синдром само.
Разказвали са ми,че има лучадорас чолитас в Боливия,с това я свързвам.

Както и да е,много се радвам,че има и бг-мами от Латинска Америка  bouquet  bouquet  bouquet

Надявам се,че ще се развие хубава тема,имам желание да посетя някоя латиноамериканска страна,защо не и да се установя там.
Ще чета редовно,ако имам какво да добавя ще се включвам.

Buenas noches!  bouquet Hug


Виж целия пост
# 8
след като нямате инсталирана кирилиза, ето ви кирилизатор:

http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Виж целия пост
# 9
bibetta и teodora_ch , моля, пишете на кирилица!

Една полезна тема, която ще ви ориентира и помогне:

ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми.
Виж целия пост
# 10
zdraveite az sashto jiveq v Panama city
ot skoro.
Виж целия пост
# 11
Eto tova e ne6to interesno!6te ti pi6a na Li4ni .A sega do Moderatora-ve4e go posetih tozi forum za kirilizaciata.Takuv diavol KREDOR niamam!Sorry!Opitvah drugi kirilizira6ti programi - n4 mi se polu4avat ne6tata.To triabva predvaritelno da imam instalirana kirilizacia i sled tova da teglia raznite mu tam dopulnitelni za klaviaturatqa.Sujaliavam ,no ne mi se polu4ava!Bihte li samo mi obiasnili kakuv e problema s latinicata...
Виж целия пост
# 12
Здравей Теодора Hug
Всеки път като влизам във форума и като видя това твоето- Панама вика България винаги наум ти отговарям- България вика Панама Laughing
Тази сутрин докато съм си омотала главата със една маска и чакам да мине времето реших да ти кажа едно Здравей и да ти кажа, че съм била във Панама. Беше много, много отдавна когато бях "нахално млада" тъкмо бях направила 23 във този район Simple Smile Бях за малко там-минавахме Panama chanel. Помня  Докато чакахме за ред за канала излязохме и седнахме във някакво бистро. Имаше страхотна бира. Във кана ни я поднесохме и кола със натрошен лед Simple Smile Явно много сме били жадни-много вкусно беше Laughing От там си купихме със съпругат ми първата ни музикална уредба Laughing.Направи ми впечатление, че имаше много индийци-става въпрос за магазините- собственици. Но хората бяха мили. Само едни се изцепиха тогава и взеха да ни обиждат, че сме комунисти. Какви комунисти ние, бахме толкова млади тогава. Но се засрамиха от милото ни отношение и възпитание. А те бяха възрастни хора. Панама ще я запомня със огромните кораби, със зеленината, със хубавата бира и кола разбира се Joy Дори и през ноща когато минавахме Канала беше красиво. Но ти си права това е за туристите. За съжаление само минавахме от там. Но виж на мъжът ми по често му се налага да минава от там Grinning
Едно от момичетата говореше за Аржентина и Уругвай. Извинявам се ,че забравих точно коя. Бях във столиците и на двете страни. Европейски градове са направо. Само, че тогава ми направи впечатление, че Уругвайци са много топли, Аржентинци са дистанцирани със голямо самочуствие. Дори Българите които идваха на кораба от двете държави имаха тази разлика. Бях малко разочарована от аржентинските Българи. Ние им се радвахме, напълнихме им торбите а те гледаха от високо а уж бяха дошли да видят българи, защото от години не бяха виждали.
Но това беше преди много, много години.
Тази страна на света е любима на съпругат ми Simple Smile
Далечния Изток и Латинска Америка са неговите места Simple Smile
Теди, пожелавам ти много усмихнат и весел ден Hug
Виж целия пост
# 13
Честита Баба Марта, Панамаааааа Hug
Виж целия пост
# 14
Chestita Baba Marta i na vsi4ki v Bulgaria!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия