Какъв робот да си купя?

  • 1 177
  • 4
Моля дайте ми съвет, искам да си купя кухненски робот, но не зная на какво точно да обърна внимание, а има различни марки и видове, сигурно и с различни функции. newsm78 Какви са вашите роботи newsm78
Виж целия пост
# 1
Моят е на Moulinex, ето този , стар модел е, вече почти 4 години го ползвам почти всеки ден.Много съм доволна от него.Може да се използва за смесване, разбиване, рязане, месене, разбиване на пяна, пресоване, изстискване на сок, рендосване, рязане на зеленчуци на тънки филийки...Мия го в съдомиялна, ако се мие на ръка обаче е неприятна занимавка, защото са доста части.Сега, разбира се има доста по-хубави роботчета, успех в избора, всеки помощник в домакинството си заслужава.
Виж целия пост
# 2
много ти препоръчвам на Philips робота,лесно се ползва и се чисти лесно.
аз съм много доволна
Виж целия пост
# 3
Аз бих те посъветвала да не купуваш Мулинекс!Старите уреди им бяха добри-имам миксер на много години,който не е мръднал,а леля ми има фритюрник от както се помня  Laughing и също няма проблеми!Аз за това и си купих робот Мулинекс,но.... Още на първото пускане замириса на изгоряло и после не искаха да се завъртят ножовете! ooooh! Беше 130 лв.,не е скъп,но пък да ги хвърля на вятъра.... Naughty
Още един съвет-гледай да е 700-800 вата!Моя е 450 и не може да откъсне,както се казва! Mr. Green
Ние го бяхме зарязали,но сега ще накарам мъжа ми да го занесем на ремонт!Може пък да е бил дефектен нещо! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
В Нашия дом имаше скоро тема за кухненските роботи.Можеш да прочетеш и там мненията на момичетата.Аз лично съм се насочила засега към един модел на Philips, който е много компактен и няма да ми заема излишно място на плота
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия