На какъв принцип работят LR-Health and Beauty?

  • 5 391
  • 22
Интересува ме, ако някой е дистрибутор или там каквото се води
Това поредната компания тип Хербалаф ли е? Нещо като Ейвън или Орифлейм?
Поканиха ме на някаква презентация, предполагам ще ме зарибяват, искам да знам дали да си изгубя два часа от времето
Виж целия пост
# 1
Точно вчера ми донесоха каталози. Мога да те свържа с дистрибутор, ако имаш някакви въпроси. Лично мен неможа да ме впечатли това, което предлагат. Видя ми се доста скъпо за каталожна търговия. Пример: Не бих купила шампоан за кучето за 40лв по каталог или хранителна добавка за 300лв. Лично мнение, не ангажирам никого.  Peace
Виж целия пост
# 2
Не, те ще предлагат работа, тоест ще се опитват да зарибяват хора за дистрибутори, а при другите подобни фирми дистрибутори=клиенти общо взето
Виж целия пост
# 3
Аз разбрах, че ще те вербуват за дистрибутор, но ти споделям моето мнение от каталога. Ако искаш подробности без да ходиш на срещата може би моята позната ще ти ги сподели.  Peace

Преди години един професор по психология искаше да сформира група от студенти, които да станем дистрибутори. Искаше да използваме различни методи, за да убеждаваме клиентите. Не беше експеримент, а реална търговия. Ако е възможно, то не е морално да си използвам знанията.
Виж целия пост
# 4
Не се хващай, същото е. Т.е. ти си прецени дали да се хванеш.
Ето темата, макар че е за обсъждане на продукти, доста дистрибутори писаха и можеш да видиш, че е същата пирамида както Avon и Oriflame.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240936.0
Виж целия пост
# 5
Поредната пирамида. Шампоан за кучето -40 лв??? Shocked Е, айде няма нужда.
Виж целия пост
# 6
Мерси, точно това ме интересуваше.
Тоест не съм за там, знам се.
Виж целия пост
# 7
ами нещо взех да се обърквам за фирмата...видях хора, които говорят за  реално настъпили събития, в следствие на продуктите. Ами мисля, че ако бяха поредните Avon жена, която е алергична към почти всичко би ги понесла. Сега мисля да се включа и да ползвам серията за проблемна кожа. Много продукти съм опитвала, но не помага...
Виж целия пост
# 8
Темата от 2007 е показателна.
Шампоан за 40 лева за куче....че те утвърдените френски марки не струват толкова!!! ooooh!
Виж целия пост
# 9

 smile3532  Това е супер показателно

smile3513
Виж целия пост
# 10
Ей, ама много сте тесногръди и стиснати! Жози, от теб не го очаквах!  Mr. Green

Ти знаеш ли как козината на кокерката ще стане на вълни и като тича по улицата песовете ще поклащат глава в ритъма на веещите й се уши? Кучетата нямат ли право на стил и качествена козметика?!

Ако мислите, че 40лв е много за вет-шампоан отворете страницата с хранителните добавки. Един курс е между 600-1000 лв.
Виж целия пост
# 11
И аз не го очаквах от себе си. Мислех си, че ще да съм по-голяма балама. Whistling Mr. Green
Виж целия пост
# 12
ами мислех си, че ще мога да ползвам качествена козметика и добавки и едновременно да си докарам някой доход. Не работя от 4 месеца и само моето мъжле ме издържа. Исках и аз да изкарам малко парички...Ама с тези коментари, които чета . Явно всички са много дистанцирани към левъл маркетинга. Ами ще си помисля още. Вие имате ли приятелки, които се занимават с тези продукти? #Crazy Rolling Eyes


Виж целия пост
# 13
 Ами дистанцирани ще са я, то ако един продукт е 5 лв, докато дойде до теб през още десет нива...После как няма кучешкия шампоан да е 40 лв. hahahaИ на всичко отгоре ще тр всеки месец да си закупуваш за лична употреба 3-4 продукта.Това знам аз. Simple SmileТъй че, не ти ще печелиш от тях, а те от теб. Wink
Виж целия пост
# 14
сигурна ли си,че ще трябва да си закупуваш всеки месец продукти?
ами ако нямам нужда... Confused
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия