ПРЕГНИЛ - от къде ?

  • 1 448
  • 10
Моля ви трябва ми Прегнил за инжектиране ,а немога да намеря никъде ,спешно е ,ако някой скоро е купувал да каже от кой град и къде ще съм ви много благодарна  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
С поръчка не става ли? Аз винаги съм намирала, но когато липсва нещо в аптеката ми предлагат да поръчат за следващия ден. Провери в аптеки Марешки.
Виж целия пост
# 2
Не в никоя аптека неискаха с поръчка,казват че от доста време нямат зареждане от него  Sad
Виж целия пост
# 3
Извинявай, изказах се неподготвена  Embarassed
Току що ходих до аптеката до нас и питах , оказа се , че от 1 година не се внася този препарат. Казаха ми , ако ме интересува да попитам гинеколозите, имало друг препарат , който изписвали , значително по-скъп. Но фармацевтката не знаеше , търговското му име.
Виж целия пост
# 4
Прегнил няма по аптеките, вярно е.
Питай гинеколога си не може ли Меногон вместо това?
(не съм наясно може ли да се замести за всеки случай, не съм сведуща, само знам, че за някои това е вариант)

Меногон също няма навсякъде, но в сладове има, доколкото знам.
Виж целия пост
# 5
благодаря ви за отговорите  Hug Утре ще се консултирам с д-ра допълнително за заместител на Прегнила
Виж целия пост
# 6
До колкото имам информация най-близкото място е Букурещ.Потърси някой познат от Русе или някой който пътува до Румъния.Там бил и доста по-евтин от тук.
Виж целия пост
# 7
Добре де, как може доктора да предписва нещо, което поне от 1 година го няма в складовете???? Този лекар сериозно ли се занимава с лечение на безплодие? Според мен НЕ! newsm78
Виж целия пост
# 8
напиши точно колко единици трябва да е и колко ампули ти трябват, ще се опитам да помогна.
Виж целия пост
# 9
още ли си търсиш
Виж целия пост
# 10
Не.  Купиха ми от Гърция  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия