На 9 месеца и половина, а нямаме зъби!!!

  • 3 468
  • 98
Здравейте мами,

Амели още няма зъбки. Всеки ми казва - не се притеснявай, но аз май започнах  Sad
Виж целия пост
# 1
Ами и из ще ти кажа, че няма нужда да се притесняваш. Има много деца, които се сдобиват с пръво зъбче след годинка.
Виж целия пост
# 2
Както беше казал един д-р на една майка (в твоето положение) Няма човек на когото не са му пораснали зъби, поне още няма такъв. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Спокойно всяко дете си е различно... едни по рано на 3 месеца още...други след годинката Wink
Виж целия пост
# 4


 Големият ми син се сдоби със зъб на 11 месеца, брат му върви по същия път.
Виж целия пост
# 5
На дъщеря ми първите и зъби избиха около годинката. Няма за какво да се притесняваш наистина, няма хора без зъби. )))
Виж целия пост
# 6
При нас първите две изникнаха в десетия месец.
Виж целия пост
# 7
Е че от какво се притесняваш?  Thinking На малкия син първото зъбче поникна на 10 м и половина, колкото и на мен самата. Имам познати с деца, "озъбили" се след годинката. Това не е заболяване и е въпрос на ген кога ще поникне първото зъбче. Не се тревожи!
Виж целия пост
# 8
Присъединявам се към съвета да не се притесняваш. Различно е при всички деца- и растежа на зъбите, и прохождането, и проговарянето.....
Виж целия пост
# 9
pai4e не се тревожи. На Калоян първото му зъбче се появи на годинка и 2-3 месеца. До момента има 10 зъбчета и мога да те уверя, че не е никак страшно. Не искам да говоря, за да не ме чуе дявола, но досега сериозни проблеми при никненето на зъбките сме нямали.
 
 
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай и ние още нямаме зъбчета. наистина е до ген.
Пък и все някога ще се появят Peace
Виж целия пост
# 11
Няма защо да се притесняваш. Вече са ти отговорили, че има деца, на които първото зъбче избива след 1 г.
Виж целия пост
# 12
На Хрис му излезна на 10,5месеца може и след годинка няма закономерност кога.
Виж целия пост
# 13
НЕ се притеснявай!
На големия ми син първите зъбчета излязоха след едногодишната му възраст, а на малкия- като беше на 6 месеца. При братя е различно, какво остава да сравняваш детето си с чуждите деца. Hug
Виж целия пост
# 14
Е защо се притесняваш, дете без зъби виждала ли си Crossing Arms
 Ще поникнат Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия