BOTOINA - серум за мимически бръчки

  • 18 532
  • 68
Ако има някой, който е ползвал или ползва това чудо моля да сподели.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Само аз ли имам мически бръчки, от които се опитвам да се отърва?

Ето с това:
http://www.botoina.com/
Виж целия пост
# 2
не Laughing просто все още е нов продукт Peace
Виж целия пост
# 3
не Laughing просто все още е нов продукт Peace


Успокояващо звучи, Tommelise...  bouquet
Виж целия пост
# 4
 Simple Smile И аз го видях днес, чудя се дали има ефект? звучи добре
Виж целия пост
# 5
миналото лято го гледах и дори се бях навила да го пробвам, но после не6то ми минаха мераците....
Виж целия пост
# 6
Запис да следя
Виж целия пост
# 7
И аз ще следя, ако има ефект си струва.....правиш си го вкъщи и не губиш време...
Виж целия пост
# 8
Това същото ли е като BOTOX? Ако е същото много ще се подмладиш, но ще останеш безизразна, докато не мине ефекта. Това е вид отрова, която парализира временно лицевите мускули и бръчките просто не се виждат, защото нямаш мимика. Знам, че известните си го инжектират също под мишниците за да не се потят по разни церемонии.
Виж целия пост
# 9
И аз ще следя   bouquet
Виж целия пост
# 10
Здравейте,
относно тази марка мога да кажа какво чух наскоро.
Бях в една аптека и станах неволна свидетелка на една рекламация относно марката. Ако не се лъжа стваше дума за някакъв продукт, чието име завършваше на 3000. Някаква клиентка, явно недоволна вдигна як скандал, че дала куп пари, а нямало ефект.
Ако сте го ползвали, моля споделете
Поздрави
Виж целия пост
# 11
Ще споделя за този продукт, надявам се скоро. Simple SmileА това за клиентката ми стана ултра смешно Simple Smile Те аптекарите да не са го произвели те Grinning
Виж целия пост
# 12
Записвам се да ви следя че ми стана много интересно. smile3523
Виж целия пост
# 13
Определено ме заинтересува и се сещам в коя аптека срещнах реклама на този продукт. Още днес ще проверя, но ме притеснява след ползването му да не станат още по-грозни и дълбоки бръчките. Иначе бих се навила, независимо от цената, ако ефектът е към постоянно подобрение, а не само за няколко часа.
Виж целия пост
# 14
Момичета, проверих. Серията "BOTOINA" обаче е за след 35 г. възраст. Взех си брошура и тестери. Мисля че тук сте все по-младички, но ако има заинтересовани ще споделя подробности. Може и на лична.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия