Третокласниците годината преполовиха,и с шестици много се сдобиха!!!

  • 22 595
  • 296
                                                             Зима ееееее.......!
                                           
                               Нова тема,момичета! Hug
                               С пожелание за успешна учебна година
                                            2008г.-2009г.  bouquet

                               Архива също е важен! Peace
                               Въпроси за ученическите пособия и вълнения разни
                               Първолачето на мама, втора седмица подхвана!
                               Мили мънички ръчички нижат с букви огърлички.
                               Буквички и цифри смело пишат вече малките ръчички
                               Плюс и минус, А, Б, В, учи нашето дете
                               Първолаче смело крачи напред към трудните задачи
                               Дядо Коледа очаква пак, нищо че е първолак
                               Първолачето езици учи, в ЕС трябва да сполучи
                               Празникът на буквите отмина, свършва скоро първата година
                               Ех, ваканция голяма, как те чака ... мама!

                              Начало на втората учебна година:
                              Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука!
                              Септември вече на вратите чука. Второкласници, желаем ви сполука! 2
                              Хич не е проблем за нас този Втори клас!      &nb … p; Второкласници2
                              "Второкласници"3
                              Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!
                              Второкласник,вече съм голям!Таблицата смятам,за да знам!
                              Ние сме голям втори клас.Заповядайте при нас!
                              Ех,ваканция голяма как те чака.....мама2!

                             Ваканции за цялата учебна година!
                             Коледна ваканциа-от 24.12.2008г.до 04.01.2009г.
                             Срочна ваканция-от29.01.2009г.до 01.02.2009г.
                             Пролетна ваканция-от 01.04.2009г.до 12.04.2009г.


                               Предметите по,които ще учат нашите Третокласници! Wink
                                                          1.БЕЛ
                                                          2.Английски език.
                                                          3.Математика.
                                                          4.Човекът и Обществото.
                                                          5.Човекът и Природата.
                                                          6.Музика.
                                                          7.Изобразително Изкуство.
                                                          8.Домашен Бит и Техника.
                                                          9.Физическо Възпитание и Спорт.
                                                          10.ЗИП-БЕЛ.
                                                          11.ЗИП-Математика.


                            Началото на Третата учебна година,събрани в теми! Hug
                            Септември на вратите чука!Третокласници,желаем,Ви сполука3!
                            Щом сме вече трети клас,Обществото и Природата ще учим в час!
                            Третокласниците се готвят със старание,за математическо състезание!!
                            Третокласниците стягат коледна украса,за подаръци вълшебни имата те нагласа!!
                                     
                                      Ето и накои сайтове на нашите ученици,от Трети клас!!! Hug
                             Сайт на училището на Рая на Мамич!!! Hug
                             41 ОУ"Св.Патриарх Ефтимий",Столична Община на Мишо на Дороти!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Привет момичета,в новата тема!  bouquet
Срещата как мина?Дайте снимков материал!! Peace
Сега видях,че няма направени снимки! Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Мерси за новата тема!
Ние така сладко, сладко си приказвахме (и хапвахме), че никой не се сети да прави снимки.
Виж целия пост
# 3
ptica   bouquet
Виж целия пост
# 4
Благодаря и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 5
 Успешен втори срок!
 Мерси на двете авторки на темата  bouquet
Виж целия пост
# 6
blanc щом имате желание дано скоро решите проблема с каратето.
Виж целия пост
# 7
Поздравления за новата тема!   bouquet

Нов срок - нов късмет!
Да върви по вода на всички третокласници!
Виж целия пост
# 8
Поздравления за новата тема!   bouquet

Нов срок - нов късмет!
Да върви по вода на всички третокласници!

Дано да им върви Peace Hug
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен и честита нова тема Hug
Ние почти веднага след срещата духнахме към Родопите. Новото служебно возило на таткото облекчи значително дългото пътуване.  В Златоград беше много приятно. Първо времето беше чудно - топло и слънчево (за мой срам бях помъкнала грейки и само по един панталон на човек и след като окапах дънките си, ходих си с петно два дена Embarassed). Старият град е запазен и с атмосфера. Децата бяха много впечатлени от функциониращите занайтчийници и се сдобихме с доста сувенирчета. Освен това се снимахме на браздата на Българо-Гръцката граница - с по един крак във всяка държава Laughing
Порциите по ресторантите бяха огромни, цените - комунистически. Направо рай, ама за ненапълняващи хора. В момента пак мисля за диети, че не мога да закопчея онези окапаните дънки.
И уж ваканция, а ученето пак си е доста и с нашите разходки наваксваме сега набързо. Да видим, как ще се справим и с новата смяна.

Успешен втори срок на всички третокласници  bouquet
Виж целия пост
# 10
малко ви завиждаме с Дани за срещичката, дано следващия път да сме на линия...
Честита нова темичка!
ние не знаме дали имаме шестици, / в отговор на заглавието/, защото дани така и не отиде на училище до края на седмицата.
За сметка на болестите от понеделник, вчера и днес бяхмена Боровец, покарахме ски, поплувахме, а някои намазаха даже и масаж /хамам/, така, че сме доволни.
Успешен втори срок на всички и прегръдки!
Виж целия пост
# 11
ptica bouquet за темата!
При нас от Коледа все някой е болен.Кулминацията беше през миналата и тази седмица,и двете с вирусна пневмония.Надявам се да ни разминават болестите вече,физически и емоционално съм изтощена.
Успешен втори срок и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 12
Мамо Цоцоланке, честит ти рожденик!  Laughing
Да е здрав, щастлив и отличник!
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен в новата тема!
Успех на всички третокласници и през вторият срок!

Вълничка (морска) ,впечатлих се за Златоград - ще вземем и ние да идем с младежите Peace.

Лъчезар си почина през ваканцията - само вчера си помогна по ЧП , а вмомента чете по ЧО,  защото е свободен - еее, голяма мъка ми е това - през 2 изречения ме пита какво означава нещо!Вече се комплексирам, че не съм образовала детето си, ама...сега чете за "автономия", а вчера по ЧП трябваше да обяснявам без време за отделителната система(бъбреците, пикочния мехур #Crazy), после обяснявах какво е инсулин и "захарна" болест, а урока беше просто за билките с неразбираеми за моето дете примери.
Оплаках се Laughing!

С дребен имаме уговорка за всяка 6-ца да получава по 5 лв(нещо, което по принцип не толерирам), но търсихме начин да "спечели пари" за робот и понеже е доста скъп, а той е отличник, преценихме, че това е компромисен начин.Обаче имаме и уговорка - за всяка забележка да му взимаме по 5 лв....Та, вчера ми носи бележника за подпис и какво да видя вътре - 10 лв и...2 забележки, че е бил без домашно.Безмълвно поднесен  hahahaПочувствах се като катаджия - ама хем ми смешно, хем ми мъчно...Сега се чудя какво да го накарам да направи, за да си ги върне обратно парите.
Лошото е, че по въпроса за домашното съм безкомпромисна, особено като си има в предвид, че съвсем съзнателно го е пропуснал и ме е омотал и не мога да не му взема "глобата"!

Хубав ден от мен, момичета, хубава седмица и успешен месец за всички! Hug
Виж целия пост
# 14
Кац! В новата тема, благодарим за което.
Ех! Аз ако навреме бях прочела, че срещата е в МОЛа, щях да се включа, че ми е на 5 минути от работата  Sad Макар, че как щях да ви разпозная и аз не знам  Laughing

Третолачката се сдоби с аквариум и е много щастлива. Сега ще видим колко време ще се грижи за рибките...засега е доста заинтересована Simple Smile

Искам да споделя с вас - гледах невероятен филм! Много препоръчвам - "Странния случай с Бенджамин Бътън". Изключително красив, стойностен, дълбок, човечен  и много качествен филм.

Боби, можеш да го караш да чисти, да мие чинии, да ходи до магазина. Язък за спечелените 10 лв, много ме разсмя Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия