резултат от тест за "Ову"

  • 17 143
  • 138
Имам нужда от компетентното Ви мнение мили дами Praynig
От този месец започнах проследяване на ову с тестове -от 10 ден и към настоящия момент( 17 ден днес) имам постоянен резултат две чертички! Преди когато съм ги правела тестовете общо взето съм ги виждала 2 дена двете черти!Нямам логично обяснение за това...!Случвала ли Ви се е такава случка и на какво може да се дължи!?!
Благодаря Ви предварително!!!  bouquet
р.р пия Неофолик мета
Виж целия пост
# 1
Силвана, прочети упътването на тестовете... Надявам се, че знаеш следното: положителен е резултата едва, когато втората или тестовата чертичка е еднаква или по наситена от контролната... Иначе почти винаги ще виждаш по 2 чертички... Само за майтап, покрай изкукуригването ми по време на бебеправенето един път викам на мъжо, я вземи направи и ти един тест... Е естествено, тъй като и в организма на мъжа също се съдържа ЛХ, хормонът който отчитат ову тестовете и на него му се появи втора черта... Crazy
Желая ти успех, мила!!! Hug
Виж целия пост
# 2
А относно изкукуригванетооо-то е вече на лице  newsm62
В теста ми не го пише това,че трябва да са еднакви или тест линията да е по-наситената!Преди,когато сам си ги правила ми отчете само 2 дена две чертички и всички останали само контрола!За това помислих,че нещо имам проблем със зрението вече smile3556
Благодаря за бързия отговор Кате  bouquet
Виж целия пост
# 3
И аз да попитам нещо.
Правя тестове за овулация първи месец.До сега ,вече 7 дни,виждам много бледа втора чертичка.Правех тестовете в 17,15 ч.
Днес за първи път виждам по-наситена тестова чертичка от контролната,но правих теста в 15,45 ч., защото много ми се пишкаше.Дали оказва влияние това,че теста е правен по-рано? newsm78 От 13 ч не съм пила течности и не съм ходила до тоалетната.
Все пак да правя ли втори тест в 17,15 ч.?Много тъп въпрос,но ми е за първи път Embarassed и си се чудя  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Ами според мен не ти е нужен още един тест!Час и половина разлика не е фрапираща си мисля аз Peace
Виж целия пост
# 5
Елена, я стига си питала,ами прави секс Hug Heart Eyes Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 6
elena мисля че няма нужда да повтаряш теста днес . Виж утре как ще отчете  Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета! Hug
Алчо Hug Hug Hug благодоря за съвета,мила!
Виж целия пост
# 8
Елена, и аз мисля, че тази разлика не е от значение. Важно е, че тестът не е правен с първа урина. Интересно утре какво ще покаже.

А иначе добре е казала Алчо, днес, утре и вдругиден - кекс му е майката.
Виж целия пост
# 9
Миле,много си сладка както винаги!Аз Алчо си я слушкам,защото тя ми е за пример Mr. Green Мъжо като си дойде снощи се постарахме Embarassed
 Joy Joy Joy
Ще ви пиша какво ми е отчел теста днес. Hug
Виж целия пост
# 10
Както ви обещах-ето ме  Mr. Green пак с положителен тест  Mr. Green
Явно всеки момент ще овулирам!  newsm47 Да се стяга яйцето smile3508
Виж целия пост
# 11
Мили Момичета,

и аз имам нужда от Вашата компетентност ...
За първи месец правя ову-тестове. До сега съм направила 3 - тази вечер направих третия. Първите 2 (от 17 и 18.03.) са ми трудни за разчитане - тестовата чертичка е тооооллкова мааалко по-бледа от контролната, че направо е срамно, ама наистина са поооочтиии еднакви, но не точно ... Днес същото ... Да чакам ли още овулация или е минала, да правя ли още ову-тестове следващите дни ... Според Вас ще се засили ли скоро тестовата ...
Споделете Вашият опит, моля Ви!

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 12
mausidreams,хубаво е да правиш тестове докато тестовата чертичка стане по-наситена от контролната,като обаче преди тестването няколко часа да не си пила течности и да не си ходила до тоалетна.
Аз два дни поред видях тестова чертичка по-наситена от контролната.Явно са ми помогнали тези тестове за овулация,защото ги правих за първи път,а се оказа че благодарение и на тях заченах.
Все пак за тестовете ми помогнаха и момичетата от форума,на които безкрайно много благодаря!!!  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Добре ти е казала Елена, и на мен така 2-3 чертите ми бяха почти еднакви. Но след това се появи една наистина по-наситена. Видях си я дори с невъоръжено око Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Направи днес един тест вечерта, би трябвало да има развитие.
И наистина въздържанието от течности поне 3 часа преди теста е от изключително значение.
Виж целия пост
# 14
Мерси много, момичета,

Ще правя още тестове. Но БТ ми се вдигна от вчера и според ову-календарите овулацията ми е била преди 3 дена ... Възможно е да съм тествала след нея, но ... Ще видим, ще дотествам още 2-3 дена, то ще си покаже. Предполагам, че тогава тестовата чертичка ще става все по-бледа.

Благодаря Ви още веднъж!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия