Фирма за мебели Ирим

  • 12 567
  • 27
момичета харесали сме си мебели от тази фирма и ще радвам да прочета отзивите ви за тях.
Качество,изработка,цена....
Всичко!
Виж целия пост
# 1
Миналата година си поръчахме мебели на тази фирма за хола и за детската-много съм доволна. Единствено матраците за детската са в различен от каталога десен. Но откъм качество-цена-заслужава си Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
разгледах им сайта.имат много хубави модели
Виж целия пост
# 3
Аз съм доволна за сега. Особено като се има предвид, че цените са прилични.

Нашата поръчка я направихме, чрез малък мебелен магазин.

На ИРИМ са спалнята, скрин и гардероб (от различни серии). А от друг каталог харесахме бюро. В магазинчето ми дадоха възможност да си избера цвят и дръжки за всички мебели, така сега изглеждат като от един комплект.

Т.к. спалнята ни е с три чекмеджета отдолу, модела изискваше да е с еднолицев матрак. Но по моя молба продавачката се обади във фирмата и ми я направиха за двулицев.

Е като пристигнаха плоскостите на някои места бяха пропуснали да пробият някоя и друга дупка за сглобките. Но щом моят мъж се справи и твоят ще успее  Wink
Виж целия пост
# 4
ако само дупките са проблем е лесно....
Сами ли си ги сглобявате?
Виж целия пост
# 5
На сайта им са показани хубави мебели. Но на живо как са...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Ние наживо харесахме две детски стаи.
Кантовета им са хубави,пантите прибрани,нямаха забележими дефекти....
Виж целия пост
# 7
можете ли да дадете ориентировъчни цени
Виж целия пост
# 8
Спалнята и детската са от тази фирма. Направих си ги така както искам и цветово и като мебели. От различни комплекти си направих желаното. На вид изглеждат така както са на снимките. Даже днес си допълних в детската комод. За детската която включва -  приста с ракла, два гардероба, ТВ щкаф, бюро,  маса и матрака  - цена 1300лв.
Виж целия пост
# 9
Съвсем скоро изхвърлих фактурата (реших, че повече не ми трябва), но имам бегли спомени за следните цени:

спалня тип приста с 3 чекмеджета отдолу и допълнителната табла за двулицевия матрак (размер 160х200)- около 320-350лв.

гардеробче с 3 чекмеджета отдолу, размер 1800х50х80 - около 140-160лв.

скрин с 4 чекмеджета, размер 50х90х85 - около 140-160 лв.

Но това беше декември 2007

ако само дупките са проблем е лесно....
Сами ли си ги сглобявате?

Май и една типла бяха забравили, та ходи да купи от пазара, но в общи линии това беше.
Мъжа ми хич не го бива в тези работи и първо наехме човек от магазина. Той почна с бюрото и моят човек като видя как изравнява вратичките биейки яко с чука по тях, го "покани да си тръгва".
Аз помагах с големия корем за сглобяването на леглото и гардероба - не беше никак трудно. Скрина си беше сглобен, само дръжките завихме.
Виж целия пост
# 10
цените са много добри.благодаря ви момичета
Виж целия пост
# 11
Да и цените са съвсем поносими
Момчиета искам да ви питам чрез някой магазин ли правите сами конфигурациите или контактувате директно с фирмата производител?
Виж целия пост
# 12
 Разгледах сайта и май съм единствената, на която нищо не и хареса. newsm78
Виж целия пост
# 13
Разгледах сайта и май съм единствената, на която нищо не и хареса. newsm78
Не си единствената  Rolling Eyes освен това мебелите на външен вид поразително приличат на мебелите на друга русенска фирма - имам чувството че гледат едни от други. Дано качеството им да е по-добро.
Виж целия пост
# 14
А защо пишете в тази тема след като нямате какво да кажете по зададените от мен въпроси?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия