OTNOVO MI SE SLUCHI

  • 5 680
  • 61
ZDRAVEITE NA VSICHKI ISKAM DA SPODELQ S VAS MAKATA SI I DA VI POMOLQ DA SPODELITE S MEN KAK STE SE SPRAVILI ZASHTOTO AZ IMAM CHUSTVOTO CHE GUBQ NADEGDATA CHE SHTE IMAM BEBE PREZ NOEMVRI 2007 NAPRAVIH SPONTAN ABORT V 5G.S KOITO MINA BEZ DA SE NALAGA KURTAG TAKA I NE RAZBRAH PRICHINATA ZA NEGO OT KAKVO SE E POLUCHILO NO SI KAZAH CHE SE SLUCHVAT TAKIVA NESHTA I PRODALGIH NAPRED KATO SI KAZVAH CHE POVECHE NQMA DA MI SE SLUCHI I ETO CHE OTNOVO GO PREGIVQH NO TOZI PAT BESHE 8G.S KUHO QICE NA 30 QNUARI MI NAPRAVIHA KURTAGA I SI MISLQ DALI DA TRAGVAM PO LEKARI ZA IZSLEDVANIQ ILI DA IZCHAKAM MNOGO SAM OBARKANA MNOGO SHTE SAM VI BLAGODARNA AKO MI DADETE SAVETI KAKVO DA PRAVQ MERSI
Виж целия пост
# 1
Миличка, много съжалявам за това, което ти се е случило. Сега се опитай да се успокоиш. Разбира се, че трябва да потърсиш причината за абортите. Най-добре се обърни към клиника по стерилитет, там докторите са специалисти в тази област и ще те насочат какви изследвания да направиш. Стискам палци за теб и те моля: не се отчайвай, не се предавай, продължи да се бориш за мечтата си. Успех!
И пиши на кирилица, с малки букви.
Виж целия пост
# 2
Съжалявам, мила.Успокой се и се обърни към някой компетентен лекар. И на мен ми се е случвало в 5г.с. , но моята лекарка ми каза, че това се случва доста често и тъй като е твърде рано и се изчистих без кюретаж, дори не го брояли за спонтанен аборт.Но след като се е повторили, по-добре си направи изследвания, за да си спокойна.Чела съм, че такива неща се случват ако ти е нисък прогистерона, но има и много други причини, а и не съм лекар Simple Smile Затова горе главата и успех с изследванията Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз бих те посъветвала да си направиш гинетични изследвания!!!Съжалявам за случилото ти се Hug
Виж целия пост
# 4
Аз също изгубих две,знам как се чустваш,но най-важното е да не падаш духом и да не губиш надежда,че е дин ден ще имаш бебе. Сега ти трябва сила,много сила,за да минеш през неприятните моменти с изследванията и след това ти трябва още повече сила и спокойствие за да направиш нов опит и да родиш здраво детенце. Пожелавам ти от сърце да станеш майка на едно,а защо не и на две или повече хубави бебета. Знам,че в момента не виждаш светлина в тунела,че нищо не те интересува и ти се струва,че света е свършил,но те уверявам,че не е така,ще успееш,вярвам. Аз все още нямам бебе,както нямам лекарско обяснение,защо изгубих двете бебета,но съм много спокойна и на моменти дори щастлива,знам,че един ден ще се случи а ако не стане,ще си осиновя и ще му даря цялата любов,която не успях да дам на другите две неродени бебенца. Бъди силна Hug
Виж целия пост
# 5
Съжалявам за загубите ти Cry Първо трябва да се успокоиш и да намалиш напрежението от всичко,което ти се е случило до сега!Хубаво е да си направиш изследвания,за да се изяснят причините...Аз съм претърпяла една загуба и честно казано не съм почнала изследвания,защото има едно леко раздвоение в мен породено от това,че докторите са на мнение,че не е необходимо да ми се правят такива...но аз съм на 100% сигурна,че искам и за това ще си ги направя!Правя го именно поради тази причина-да не ми се случи отново!
Виж целия пост
# 6
съжалявам за случилото се.аз също бих те посъветвала да си направиш изследвания и да разбереш причината,аз имам една приятелка при която се случи същото повтори се два-пати и при третата бременност беше на косъм,но се взе в ръце и се установи причината и тя беше че кръвта и е много гръста и затова се е случило така,сега вече е в 6 месец и с помощ на подходящи лекарства е добре.пожелавам ти успех
Виж целия пост
# 7
Привет, libertat 1!
Няма да разказвам историята си - отегчително е. Минах 2 пъти през загубата на желано бебе. Плаках, виках, после млъкнах, защото празнотата си остана. Онова чувство, че някой е откъснал част от теб; малка, но пък много боли.
След първата загуба си мислех, че новата бременност ще запълни ямата. Е, запълни се, но от много страх и надежда, че този път всичко ще е наред. Не беше. След втория кюретаж се сринах. Мъжът ми беше до мен безрезерво, но и това не ми помогна. Просто няма човек на тоя свят, който да ми даде това, което загубих. Трябваше ми време да свикна да живея със себе си.
Тръгнах по специализирани изследвания. Това донякъде ми даде сили. Исках да знам! Исках да направя всичко, което зависи от мен! Започнах да правя малки крачки. Без да бързам, започнах с изследванията когато бях готова за това.
Дай си време. Не бързай. На твое място бих се консултирала със специалист. Има изследвания, които може би ще дадат отговор на някои от въпросите ти. Хвърли едно око на Проблемното. Там може да намериш полезна инфо, може да попиташ каквото те интересува.
Искрено ти желая твоя труден път да е кратък! Дано съвсем скоро лицето ти да е оргяно от радостта на лека и безпроблемна бременност!  Hug
Виж целия пост
# 8
Много съжалявам, че отново си преминала през това! Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 9
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА бързите отговори и моята лекарка също е на мнение да си направя генетични и имунологични изследвания в майчин дом за да се види от какво се е получило дали наистина има проблем или е грешка на природата а и междувремено чакам хистологичния
 резултат незнам дали ще ми даде нужните отговори.при тази бременост ми слагаха прегнил 5000i имам 11броя ако някои има нужда може да ми пише
Виж целия пост
# 10
Съчувствам ти искрено, думите ми няма да намалят болката ти, затова само една голяма Hug
Виж целия пост
# 11
Направи и на щитовидната, иди при ендокринолог.
Виж целия пост
# 12
Аз съвсем „прясна„ , вчера се разделих с така желаната бременност.  Cry Cry Cry
 В момента пия лекарства за изчистване на матката с надежда, че ще мина без кюретаж. Обяснението на доктора ми е едва ли не естествен подбор, което на този етап ме задоволява, но като се успокоя и мине време, наистина бих искала да взема мерки и да не изживявам това отново.
Виж целия пост
# 13
Деми, много съжалявам, мила.Не знам какво да ти кажа.Просто е гадно!!!Доста жени минаваме по този път. Успокой се и дано всичко мине нормално. Следите ли дали ЧХГ намалява???
Виж целия пост
# 14
libertat 1 , много съжалявам за това, че си го преживяла отново. Това е и моя най-голям страх - бях с мисед декември 2008 и за мое лично успокоение съм решила да се пусна някои изследвания, въпреки лекарското мнение на двама гинеколози, че няма нужда. Ужасно е да загубиш два пъти бебетата си! Аз писах на д-р Конова от Плевен по мейла, описах си случая и тя ми препоръча за НК клетки, антифосфолипиден синдром и хормони на щитовидната. Мисля тях да си ги пусна, плюс прогестерон. Ако искаш може и ти да пишеш на д-р Конова - отговаря бързо, а и като се изследваш може да й пратиш пак по мейла резултатите за коментар - не е необходимо да се ходи до Плевен.
За успокоение /ако това може някого да успокои/, дори и да се установи проблем с имунологичните или генетичните, шанса за успешна бременност бил 50-60%. А  при третиране на проблема нараствал до 80-90%. Май не е много малко, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия